Hayat Kimya İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 2021

Hayat Kimya İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Hayat Kimya İş İlanları ve İş Başvurusu

Hayat Kimya 1987’de kurulmuştur. Hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen, temizlik kağıtları ve kişisel sağlık kategorilerinde Bingo, Test, Has, Molfix, Bebem, Good Care, Molped, Joly, Evony, Papia, Familia, Teno ve Focus gibi 15 güçlü markasını tüketiciyle buluşturmuştur. Dünyanın önde gelen bebek bezi üreticisi ve en büyük temizlik kağıtları üreticisi konumundadır. Türkiye’nin en büyüklerinden olan şirketler grubudur. 13 ülkede, 36 üretim tesisi ile yurtiçi vede yurtdışında Cezayir, İran, Mısır, Rusya, Nijerya ve Pakistan,  Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Afrika ülkelerinde Fas, Bulgaristan ve Kenya’da satış dağıtım şirketleri ile faaliyet gösteren Hayat Kimya, 5 kıtada 100’den fazla ülkede milyonlarca eve HAYAT götürerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye ve uluslararası organizasyonlarda 9.000’i aşkın çalışana istihdam sağlamaktadır. #Hayat #Bingo #Molfix #Molped #Papia #Familia #Focus #Joly #Evony markalarından bir kaçıdır. Bu pazarda da zirveye oynamaya çalışan bir şirkettir. Şirket merkezleri de Altunizade’de Capitol’ün tam karşısında yer alıyor. Sloganları da #DünyalarBizimOldu sloganını kullanmaktadırlar. Kocaeli tesislerinde, dünyanın en büyük yüksek deposu bulunmaktadır. Dünya devlerine kafa tutan, yerli markaların sahibidir, yurt dışında yatırımları vardır. Genel Merkez: Mahir İz Caddesi No: 25 Altunizade Üsküdar / İstanbul adresindedir. Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Hayat Kimya Sektör İşe Alımları

Hayat Kimya’nın yayınlanan veya yayınlanması muhtemel olan iş ilanları arasında; Nakliye Analiz ve Mutabakat Uzmanı, Media Planning Sr. Specialist, Trabzon Satış Destek Uzmanı, Teknoloji Proses Mühendisi, Global Üretim Mühendisi, Senior Brand Manager, İdari İşler Uzmanı (Bütçe Raporlama), Regülasyon Uzmanı/Kıdemli Uzmanı, Ücretlendirme & Özlük İşleri Kıdemli Uzmanlı, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Satış, Üretim / İmalat, Pazarlama, Yiyecek ve İçecek, Hizmet, Finans, Muhasebe, Bakım / Onarım, İnsan Kaynakları, Mühendislik, Operasyon, Lojistik, Teknik, Bilgi İşlem, Kalite, Depo / Antrepo, Genel Başvuru, Müşteri İlişkileri,  Satınalma, İthalat/İhracat, Yönetim, AR-GE, İş Geliştirme, Planlama, İdari İşler, Tedarik Yönetimi, Teknisyenlik, Pazar Araştırma, Denetim/Teftiş, Nakliye, sekreterya, Taşıma, Ulaştırma, Halkla İlişkiler, Personel, Eğitim, Güvenlik, Organizasyon, Sağlık, Teknoloji, Reklam, Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi, Hukuk, Tasarım / Grafik, Arşiv / Dokümantasyon, Mimarlık, Sistem, Haberleşme, Dış İlişkiler, Sigorta, Ruhsatlandırma, Program, Risk Yönetimi, Mütercim Tercümanlık, Akademik. İlanlara yeni mezun adaylar, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hayat Kimyaİş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Hayat Kimyada çalışmak isteyenlerin yapması gerekenleri, verdiğimiz iş başvuru formu yardımıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan başvurular insan kaynakları bölümü tarafından detaylıca incelenecek, başvurusu uygun olan kişiler iş görüşmesi için davet edilecektir.Hayat Kimya İş Başvurusu Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Konuyla ilgili soru ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı Facebook ve instagram hesaplarımızdan takip ederek güncel olarak yayınladığımız personel, memur, işçi alımlarını takip edebilirsiniz ve ayrıca kamu ve özel sektördeki firmalara nasıl iş başvurusunda bulunulacağınızı da detayları ile öğrenebilirsiniz.

Konuyla ilgili soru ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı Facebook ve instagram hesaplarımızdan takip ederek güncel olarak yayınladığımız personel, memur, işçi alımlarını takip edebilirsiniz ve ayrıca kamu ve özel sektördeki firmalara nasıl iş başvurusunda bulunulacağınızı da detayları ile öğrenebilirsiniz.

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021

Sabancı Holding İş İlanları 2021

Akçansa Güncel İş ilanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Vestel İş İlanları İş Başvurusu 2021

Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir