Türk- Alman Üniversitesi İş İlanları | Öğretim Elemanı Alımı

Türk- Alman Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türk -Alman Üniversitesi İş İlanları

Türk-Alman Üniversitesi; İstanbul’da TC ile Almanya arasında imzalanan 2010 yılında kurulmuş devlet üniversitesidir. Türk -Alman Üniversitesi bünyesinde çalışmak üzere personel alımı için Türk Alman Üniversitesi Üniversite iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilgiler yayınlandı. Türk Alman Üniversitesi Araştırma Görevlisi,  İnsan Kaynakları Direktörü ilanı, Türk Alman Üniversitesi personel Daire Başkanlığı,  Türk Alman Üniversitesi – Kariyer Merkezi, Türk Alman Üniversitesi akademik ılan, kütüphaneci, büro memuru, antrenör, mimar, farklı branşlardan mühendis ve tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi ve temizlik personeli, Özel Üniversite akademik personel is ilanları Personel Alımı, Akademik Kadro ve Eğitim İlanları / Akademik Personel Alımları, Türk- Alman Üniversitesinde kısmi zamanlı olarak geçici işlerde çalıştırılan öğrenci iş ilanları arasında aranmaktadır.

Türk- Alman Üniversitesi iş ilanları ve personel alımı ile alanında çalışmak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı duyurusu yapıldı. Böylece üniversitenin bünyesinde çalışmak isteyen adayların işe başvuru ve alımları için gerekli olan koşullar hakkında detaylı olarak bilgiler verildi. Pek çok adayın merak içinde beklediği boş pozisyonlar şu şekilde olmaktadır.

Türk- Alman Üniversitesi  Fakülteler

TAÜ dahilinde bulunan Alman üniversitesi ile partnerlik ilişkisi içerisinde iki farklı enstitü tarafından düzenlenmektedir.

  • MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ-Partner Üniversite: Berlin Teknik Üniversitesi
  • FEN FAKÜLTESİ- Partner Üniversite: Potsdam Üniversitesi
  • İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ – Partner Üniversite: Köln Üniversitesi
  • HUKUK FAKÜLTESİ – Partner Üniversite: Berlin Hür Üniversitesi
  • KÜLTÜR VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ- Partner Üniversite: Heidelberg Üniversitesi

 Üniversite İş İlanları Akademik Personel Alımı

Türk- Alman Üniversitesi pek çok öğrencinin en doğru bilgileri alarak eğitim ve öğretim görmeleri için çalışmalarına devam etmektedir. Bundan dolayı üniversitenin boş olan alanlarına Özel üniversite işi arayan adaylara personel alımı için gerekli olan işlemler hakkında bilgiler verilmektedir. Türk- Alman Üniversitesi akademik personel alımı ilanı resmi gazete yayınlanarak bu alanda iş arayanlara büyük kolaylıklar sağlanmıştır.

Türk- Alman Üniversitesi öğretim üyesi, Öğretim Elemanı, Üniversite İdari Personel Alımı, Sözleşmeli Personel alım, idari personel alımı,  akademik personel alınacağını duyurması ile gerekli olan belge ve şartlar hakkında bilgiler verildi. Üniversitenin akademik yükseltilme ve atama kriterleri yönergesi ile öğretim üyesi dışında yer alan öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanması olacak merkezi sınav ve giriş sınavlarına dair usul ve esaslar hakkında yönetmelik gereğince öğretim personeli alınacaktır.

Üniversite İş İlanları insan Kaynakları

Personel İşleri İlanları, akademik personel, Araştırma Görevlisi, Profesör / Doçent / Doktor Öğretim Üyesi ve Yeni Akademik kadro İlanlarına  Türk- Alman Üniversitesi – Kariyer Merkezi https://www.ilan.gov.tr/ilan/859881/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/turk-alman-universitesi adresinden ulaşılmaktadır. KPSS taban puan olmadan sınavsız personel alınacağı belirtilmektedir. TürkAlman Üniversitesi Rektörlüğünden 4/B Sözleşmeli Personel alım ilanı,  Sürekli İşçi alımı ilanı, Personel Alımı, Akademik Kadro ve Eğitim İlanları / Kamu Personel Alım ve Sınavları yayınlandı. Başvuru şekli, yeri, zamanı · başvuru tarihleri ve ilanlara hızlı ve kolayca ulaşmak için güncel olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Türk- Alman Üniversitesi Nerede?

Türk-Alman Üniversitesi | Türkisch-Deutsche Universität
Şahinkaya Cad. 106 – 34820 Beykoz / İSTANBUL
+90 (216) 333 30 00
Deutschsprachige Anrufer/Calls from abroad: +90 (216) 333 30 04

Arel Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve Başvuru Formu

Sabancı Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 

Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gebze Teknik Üniversitesi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bahçeşehir Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bilkent Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir