Hakkımızda ( Biz Kimiz? )

BasvuruAdresi.net sitesi olarak bizler; Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan memur alımı, personel alımı ve işçi alımı haberleri ve duyuruları başta olmak üzere, Özel sektör firmalarının iş gücü ihtiyacını karşılamak adına yayımlamış oldukları iş ilanları ve personel alımı ilanlarını en kısa sürede ve en doğru şekilde sizlere ulaştırmayı ilke edinmiş bir medya/yayın organıdır. Aynı zamanda bu güncel iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapacağınız konusunda sizlere rehberlik etmektedir.

BasvuruAdresi.net sitesi ayrıca meslek tanıtımları yaparak sizlere en doğru mesleği seçim yapma konusunda bilgiler vermektedir. Ev hanımlarına yönelik olarak hazırladığımız ek iş ilanları sayfamızda ek gelir elde etmek isteyen kişiler için güncel ek iş ilanları sizlere sunmaktayız.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu ile İlgili Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanun uyarınca iş arayan kişilerden ücret talep edilmesi kesinlikle yasaktır. BasvuruAdresi.net sitesi yayımlamış olduğu iş ilanlarından herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Sizlerden iş bulma vaadiyle belirli bir ücret isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

BasvuruAdresi.net sitesi kamu ve özel sektör iş ilanlarını en hızlı şekilde sizlere sunmakla mükelleftir. Hedefimiz iş veren kurumlar ile iş arayan kişileri bir araya getirmek ve iş veren açısından personel ihtiyacının karşılanmasını sağlamak, iş arayan açısından en hızlı şekilde doğru işin bulunmasını amaçlamaktadır.

BasvuruAdresi.netBilgi Edinme Hattı

1- Görüş, Öneri ve Şikayet için TIKLAYIN

2- Reklam, Tanıtım ve Bilgi Almak için TIKLAYIN