Eti Maden Personel, İşçi Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eti Maden İşletmeleri; kamu sektörüne bağlı çalışmakta olan, başta bor madeni ve türevlerinin üretimi olmak üzere, kimya ve madencilik alanında faaliyet gösteren devlet iştirakidir. 1935 yılında Türk doğal kaynaklarının çıkarılmasını finanse etmek için Etibank olarak kurulmuştur. Eti Maden tarafından yeni yatırımlar doğrultusunda çok sayıda mühendis, personel ve işçi alımı yapılacak. Eti Maden tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları haberimizde.

Eti Maden İşletmeleri Mühendis, Personel, İşçi Alımı 2022

Eti Maden İşletmeleri; özellikle pandemi döneminde üretimini ve pazarlamasını yaptığı borel dezenfektan ürünleri ile ve yeni yapılacak olan yerli otomobilin pillerinin üretilmesi konusunda farklı sektörlerde büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda yeni yılla birlikte yapılacak olan yeni üretim tesisi ve fabrikalar ile ürünlerin dağıtımı ve pazarlanması aşamasında görevlendirilecek yeni personel alımı ve işçi alımları gerçekleştirmesi bekleniyor.

Eti Maden Memur, Mühendis, İşçi Maaşları 2022

Eti Maden İşletmesinde çalışan memur, personel ve işçi maaşları oldukça merak edilen konular arasında yer almakta. Yeni göreve başlamış olan mühendis ve memurlar 6 bin ile 10 bin tl arasında maaş almakta iken işçi maaşları 4 bin tl ile 6 bin tl arasında değişkenlik göstermektedir. Belirtilen bu rakamlara sosyal haklar ( agi+çalışılan birim+mezuniyet+kıdem vb) dahil edilmemiştir.

Eti Maden İşletmeleri İş İlanları 2022

Eti Maden İşletmelerinin hali hazırda Eskişehir (Kırka), Kütahya (Emet), Balıkesir ( Bandırma ve Bigadiç) ilçelerinde bulunan üretim tesisleri ve yurt dışı iştirakleri ile Türkiye ve Dünya ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Kurum tarafından yayımlanan güncel iş ilanları arasında; proses işçisi, maden işçisi, maden mühendisi, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi, temizlik personeli gibi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Eti Maden İşletmeleri İş Başvurusu 2022

Eti Maden insan kaynakları memur ve mühendis alımlarını genellikle KPSS puanına göre almaktadır. Bu kategorilerde iş başvurusunda bulunacak adayların kpss alımlarını takip edilmesi gerekmektedir. İşçi alımları ise işkur aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle işkur işçi alımı kaydınızın güncel olması oldukça önemlidir. Daha fazla detay almak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığı ile kurumun yayımlamış olduğu duyuruları inceleyebilirsiniz. Ayrıca BasvuruAdresi.net sitesi olarak Eti Maden İşletmeleri personel alımı haberlerini sizler için takip etmekteyiz. Bu nedenle sitemizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir