Burger King Çalışma Saatleri 2021 | Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burger King, 1954 senesinde kurulmuş olan bir fast-food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı Miami’de açılmıştır. Ata Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. tarafından ülkemize getirilmiştir. Günümüzde çok sayıda ilimizde 400’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir.  Burger King ülkemizde hizmet vermeye başlamasının ardından kısa süre içerisinde en çok tercih edilen lokantalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Burger King saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımızın devamında Burger King çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Burger King Çalışma ve Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde neredeyse her ilimizde bulunan Burger King şubeleri şayet alışveriş merkezleri içerisinde ise sabah saat 10:00’da açılmakta ve 22:00’de kapanmaktadır. Ancak alışveriş merkezlerinin içinde olmayan şubeleri her sabah saat 07:30’da açılır ve gece saat 01:00’de kapanır. Şubelerinde öğle arası tatili bulunmamaktadır. Burger King ayrıca Cumartesi ve Pazar günü de hizmet vermektedir.

Burger King Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Burger King şubeleri alışveriş merkezlerinde sabah 10:00’da, AVM dışındakiler ise sabah 07:30’da açılır.

Burger King Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Burger King şubeleri alışveriş merkezlerinde akşam 22:00’de, AVM dışında olanlar ise 01:00’de kapanmaktadır.

Burger King Saat Kaça Kadar Sipariş Verilir : Burger King şubeleri en geç saat 01:00’de kapansa da siparişler genellikle kapanışa son 15 – 20 dakika kala alınmamaya başlanmaktadır. Genel itibariyle 12:30’a kadar sipariş verebilirsiniz.

Burger King Hafta Sonu Açık Mı : Burger King şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.

Burger King Bayramda Açık Mı : Burger King, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim gibi resmi tatillerde ve Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açık durumda bulunmaktadır.

Burger King Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Burger King çağrı merkezi telefon numarası olan “444 54 64” telefon numarasını 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Bu yazımızda Burger King çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir