Çukurova Havalimanı İş Başvurusu

Çukurova Havalimanı İş Başvurusu

Çukurova Bölgesel Havalimanı İş Başvurusu, Havacılık endüstrisinde heyecan verici ve tatmin edici bir kariyere başlamanız için size sunulan farklı fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çukurova Bölgesel Havalimanı ayrıca Uluslararası Havalimanı olma özelliğinede sahiptir. Favori Havalimanları, Kasım 2020’de “Yap-İşlet-Devret” modeli ile Çukurova Bölgesel Havalimanı Projesi ihalesini kazanmıştır. Favori İşletmecilik A.Ş. tarafından işletilecek olan havaalanı açılış için 2023’ün Şubat tarihi verildi. Havacılık sektöründe 10. Yılını doldurmak üzere olan Favori Airports, yatırımlarına Türkiye’deki Çukurova Bölgesel Havalimanı’nda devam ediyor.

Çukurova Havalimanı Ne Zaman Bitecek?

Mersin’de yapımı süren Çukurova Bölgesel Havalimanı’nın 2023’ün Şubat ayında tamamlanması bekleniyor. Havalimanının Türkiye’nin 4. büyüğü olacağı belirtiliyor, Çukurova Havalimanı açıldıktan sonra bölgeye değer katan bir havalimanı olacak. Çukurova Havalimanı Türkiye’nin 4. büyük havalimanı oluyor. Kargoda da Türkiye’nin 2. büyük havalimanı oluyor.
Genişleyen Müşteri Operasyonları Ekibine katılmak için hevesli, ileri görüşlü ve çalışkan bireyler tercih edilecektir. Müşteri Operasyonları Görevlisi olarak, hem ekiplere hem de müşterilere birinci sınıf hizmet sunan operasyon masasında çalışarak Havalimanı’nda kariyer sahibi olabilirsiniz. Pilotlara uçuş için kritik bilgiler sağlamaktan, yolcuları karşılamaya  kadar pek çok pozisyonda alım olacak. Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon için kariyer sitelerinde açılacak olan ilanları yakından takip edebilirsiniz.

Çukurova Bölgesel Havalimanı İş Başvurusu

Aktif olarak iş alımı gerçekleştiren kurumlar arasında havaalanları yer almaktadır. Çukurova havalimanı iş ilanları hali hazırda yapım aşamasında olan Çukurova bölgesel havalimanı içinde geçerli. Henüz yapım aşamasında olan havalimanının bir çok pozisyonda işe alım yapacağı düşünülüyor.

Yerel bölge ve civarında havalimanında kariyer hedefleyenler  için kariyer fırsatları sunan Çukurova havalimanı en büyük özel sektör istihdam alanlarından biri  sayılmaktadır. Temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği ve daha bir çok pozisyonda ilanları takip ederek iş imkanı elde edebilirsiniz. Havalimanı için Güvenlik Operasyonları Koordinatörü, proaktif ve reaktif güvenlik uzmanlığı gibi pozisyonlarda alım yapılması düşünülmektedir.

Çukurova Bölgesel Havalimanı Personel Alımı

 • Hava Trafik Kontrol Memuru,
 • Havalimanı acente personeli
 • Havalimanı Dış Hatlar Satış Temsilcisi
 • Havalimanında Çalışacak Kasiyer
 • Havalimanı Yolcu Yönlendirme
 • Havalimanı Depo Personeli
 • Araç Teslimat Görevlisi
 • Vize pasaport memuru
 • Havalimanı turist taşımacılığı için şoför
 • Uçak Özel Güvenlik Personeli

Yularıda belirtilen konumlar ve daha fazlası için başvurular açıldığında sitemizden güncel olarak yayınlanacaktır. Lütfen özgeçmişinizi ve cv!nizi dikkatli ve eksiksiz doldurmaya özen gösterin.

Çukurova Bölgesel Havalimanı İş İlanları Nereden Başvurulur?

Yenilikçi iş anlayışıyla, sunduğu üst düzey hizmetlerle ve sosyal sorumluluk projeleriyle durmaksızın kendini geliştirmeyi ilke edinen Favori Havalimanları, havalimanı işletmeciliğinde önde gelen isimler arasında yer almaktadır.
https://www.kariyer.net/ adresinden ilanlar yayınlanmaktadır. buradaki linke tıklayarak var olan ilanalara ulaşabilir, siteye kayıt olarakta havalimanı açılmadan önce açılacak tüm pozisyonlar için takipte kalabilirsiniz.

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

 1. Ben sağlık Lisesin de mezunum branşım Hemşire yardımcısı mezunuyum ben Batman dan Antalya geldim iş arıyorum devlet hastanesi özel hastanelere de olur bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim yaksamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir