Gemi İş İlanları ve Yolcu Yük Gemisi Başvurusu 2022

Günümüzde arayanlar, sigortalı işim yok diyenler, dünyayı gezmek ve de aynı zamanda para kazanmak istiyorum diyenler için yolcu ve yük gemilerinde çalışmak kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkmakta. Sizde denizcilik sektöründe kariyer hedefleyenler arasında yer alıyorsanız, güncel gemi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvurusu formu ve personel maaşları detayları haberimizin devamında yer almakta.

Gemi İş İlanları Personel, Eleman Maaşları 2022

Yolcu gemileri ve Yük gemileri bünyesinde çalışan personel ve elemanlar, kariyerlerinde ilerledikçe çalıştıkları pozisyonlar ve aldıkları ortalama maaşları değişmekle birlikte en düşük 4.000 ve en yüksek 10.000 TL arasında maaş almaktadırlar. Yurt dışı yolcu gemilerinde çalışan personellerin maaşları dolar veya euro üzerinden ödenmekle birlikte gittikleri bölgeler ve bahşişler göz önüne alındığında 2.000 dolar/euro ile 10.000 dolar/euro arasında değişmektedir. Bu ücretler firmalar arasında farklılık gösterebilmektedir.
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI BAŞVURULARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ
———————————————————————

Yolcu ve Yük Gemisi Güncel İş İlanları 2022

Yolcu gemileri ve yük gemileri tarafından en fazla aranılan personel iş ilanları arasında; Aşçı, aşçı yardımcısı, garson, komi, barmen, bulaşıkçı, çarkçı, römorkör, kaptan ve kaptan yardımcıları, makinacı, yağcı, kaynakçı, boyacı, elektrikçi, elektronikçi, tesisatçı, miço, gemi adamı cüzdanı sahibi personeller gibi çok sayıda vasıflı, vasıfsız – bay bayan insanın başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar yer almakta. Aynı zamanda tersanelerde de çok sayıda eleman ihtiyacı bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Yolcu ve Yük Gemisi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yolcu ve Yük gemilerinde çalışmak istiyorum diyorsanız ve iş arıyorsanız yapmanız gereken bir kaç alternatif yol bulunmakta. Bunlardan birincisi kariyer siteleri üzerinden verilen gemi iş ilanlarını takip etmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak, bir diğer seçenek gemilerin bağlı bulunduğu firmalara ingilizce hazırlamış olduğunuz CV’niz ile iş başvurusu yapmaktır. Aşağıda sizler için özenle araştırıp bulduğumuz bir kaç yolcu gemisi firmasının linklerini bulabilirsiniz. Unutmayın yolcu gemilerinde çalışmak için mutlaka ingilizce bilmelisiniz.

Yolcu Gemileri iş başvurusu için AlternatifAlternatifAlternatif

Yük Gemileri iş başvurusu için AlternatifAlternatif


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir