İl Sağlık Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İl Sağlık Müdürlüğü temel amacı, tedavi kurumları ve birinci basamak sağlık kuruluşlarında verilecek sağlık hizmeti kalitesinin arttırılması ve hizmet sunan kurumların kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. Ülkemizin her şehrinde sağlık kuruluşlarını kontrol etmek amacıyla il sağlık müdürlükleri bulunmaktadır. Tüm bu denetimlerin eksiksiz yapılması amacıyla her yıl düzenli olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları haberimizde bulabilirsiniz.

İl Sağlık Müdürlüğü Memur, Personel, Eleman, İşçi ve Şoför Alımı

İl Sağlık Müdürlüğü yeni hastanalerin açılmasıyla birlikte, özellikle pandemi sürecinde etkinliğini artırmış, denetim ve kontrol mekanizması hizmetlerine hız vermiştir. Bu nedenle mevcut görevli personellere ek olarak yeni yılla birlikte Türkiye geneli il müdürlüklerine çok sayıda alım yapılacağı bilinmektedir. Aşağıda alımı yapılacak olan birimler ve iş kollarını sizler için detaylı olarak belirttik.

İl Sağlık Müdürlüğü İş İlanları 2021

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yayımlanan ve alımı yapılması muhtemel kadrolu ve sürekli personel iş ilanları arasında; Memur alımı, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, şoför alımı, hemşire alımı, temizlik personeli alımı, güvenlik alımı, eski hükümlü eleman alımı, sekreter alımı, engelli personel alımı gibi lise, önlisans ve lisans eğitimi düzeyinde başvuruların yapılacağı bay ve bayan personellerin alınacağı çok sayıda boş kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İl Sağlık Müdürlüğü İş Başvurusu 2021

İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışmak istiyorum diyen kişilerin branş düzeyindeki (hemşire alımı) iş ilanlarına başvuruda bulunmak için öncelikle kpss sınavına girmiş olmaları ve belirlenmiş asgari kpss puan barajını (en az 70) aşmış olmaları gerekmektedir. Ardından sağlık bakanlığı tarafından açıklanmış boş kadrolara iş başvurusu yapabilirler. Şoför alımı ve işçi alımı gibi kpss puan şartı aranmayan birimler için işkur kayıtlarının olması yeterlidir. İl müdürlükleri tarafından yeni iş ilanları yayımlandıkça basvuruadresi.net sitemizde ve işkur güncel iş ilanları sayfasında yayımlanacaktır. İlanları kaçırmamak için işkur kaydınızın güncel olması gerekmektedir.

Diğer Güncel İş İlanlarımızı İncelemek için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

  1. İş arıyorum ev kıradisi ödüyoruz iki çocuk okula gidiyor eşimin tek maaşı yetmiyor o yüzden işe girmem lazım lütfen bana iş imkanı sağlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir