Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye’nin diğer kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara, aynı zamanda Türkiye’nin başkenti olmaktadır. TBMM gibi ülkemizin büyük kurumları Ankara’da yer almaktadır. Bu yüzden bir çok insan Ankara’da yaşama kararı almaktadır.Bu yüzden çoğalan nüfusa hizmet vermek amacıyla bir çok belediye personel alımı yapmaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi ne zaman alım yapacak, belediye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alımı 2021

Dönem dönem hizmet için yeni açılan bölümlere veya daha önceden bulunan bölümlerinin işini hafifletmek için personel alımı yapan belediye, alacağı personelleri Ankara ili işçi bulma kurumuna yönlendiriyor. İşçi bulma kurumu ise ilk olarak Ankara işkur’a kayıtlı adaylara bakıyor. Sonra ise Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında ilan detaylarını paylaşıyor. Böylece yeni adaylar Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımından daha detaylı bir şekilde bilgi alabiliyor. Eğer sizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak ve kariyerinizi kamu kurumlarında yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro personeli, beden işçisi, mimar, sözleşmeli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, mühendis, avukat, beyaz masa personeli, bilgi işlem personeli, insan kaynakları elemanı, mavi masa personeli, çağrı merkezi elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankara Büyükşehir Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz gereken üç alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi İŞKUR’a kayıt olmak ve belediyenin işkur üzerinden yapacağı alımları takip etmek şeklindedir. İkinci alternatif yol belediyede görev almak istediğiniz birime CV’niz ile yapacağınız direkt başvurular aracılığı ile yapılmaktadır. Üçüncü başvuru şekli ise belediye tarafından yayımlanmış olan iş ilanlarını takip ederek belirtilen şartları karşıladığınız iş ilanlarına yapacağınız başvurular ile belediye bünyesinde görev alabilirsiniz. Sitemizi sosyal medya hesabından takip ederek Ankara Büyükşehir Belediyesi güncel iş ilanlarını anından öğrenebilir iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


3 Yorum

  1. Şöför başka ne iş olsa yaparım zor durumdayım ankara etemesguta oturuyorum elimden tutmanızı arz ederim tl 0535 360 62 34 saygılarımla

  2. Ben hüseyin ocak ankarada yaşıyorum 20yıllık greyder operatörüyüm 3senedir büyük şehire sürekli işbaşvurusunda bulunuyorum bir türlü işe giremedim bu pandemiden beri işsizim çok acil işe ihtiyacım var mesleyim olduğu halde işe giremiyorum mansur başkandan işistiyorum

  3. Ben İbrahim cankaya Ankara Keçiören bağlum da oturuyorum pandemiden dolayı 10 aralıktan beri işsizim 2007/2017 yılına kadar temizlik şirketlerinde çalıştım hijyen belgem var ehliyet B SRC 2 4 var piskoteknik var sevkiyat dağıtım yaptım bakmakla yükümlü olduğum ailem var acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir