İMES Sanayi Sitesi, İş İlanları ve İş Başvurusu

İMES Sayani Sitesi 1986 yılında açılmış olup, bünyesinde 900 adet Sanayi İşletmesi, 150 adet Sosyal Tesis, banka şubeleri, KOSGEB İmes Şubesi, Çıraklık Okulu, Kantar, Arıtma Tesisi, Spor Kulübü, 5000 kişilik Cami, Sağlık Dispanseri gibi sosyal hizmet birimleri barındırmaktadır. 1000’in üzerinde işletmenin bulunduğu sanayi sitesinde, çeşitli meslek kollarında faaliyet gösteren, firmalara mal ve hizmet tedarikçisi olarak çalışan pek çok firma bulunmaktadır. İMES Sanayi Sitesinde bulunan firmaların yayımlamış oldukları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

İMES Sanayi Sitesi Güncel İş İlanları 2022

İMES Sanayi Sitesi‘nde birçok firmanın hizmet verdiğini belirtmiştik. Bu nedenle sanayi sitesi içerisinde çalışacak çok sayıda personelede ihtiyaç duyulmakta. Yayımlanmış ilanlara göz attığımızda aranılan personeller arasında; Çay ve temizlik personeli, şoför, cnc operatörü, güvenlik görevlisi, kaynakçı, plastik enjeksiyon elemanı, paketleme işi personeli, muhasebe elemanı, pano işçisi, yurt içi ve yurt dışı pazarlama elemanı, meydancı, depo personeli, vinç operatörü, tekniker, teknisyen, engelli personel, kalıp ustası gibi bay ve bayan ayrıca vasıflı vasıfsız kişilerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda yeni iş ilanları yer almakta. İsterseniz en az ilköğretim mezunu olmakla beraber, lise, önlisans ve lisans mezunları için her düzeyde iş ilanlarına nasıl iş başvurusunda bulunabileceğinize değinelim.

İMES Sanayi Sitesi Çalışma Saatleri 2022

İMES hafta içi pazartesi ve cuma günleri 08.30 – 18.00 arasında açıktır. Hafta sonları yani cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Bu nedenle burada çalışmak isteyen kişiler hafta sonları tatil yapacaklardır.

İMES Sanayi Sitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

İMES Sanayi Sitesi yeni yılda birçok yeni firmanın eklenmesiyle çok sayıda personele ihtiyaç duymakta. Sanayi bünyesinde faaliyet gösteren firmalar personel alımı ve eleman alımı iş ilanlarını tek bir merkez üzerinden yürütmektedir. Ayrıca kendinizde bizzat giderek çalışmak istediğiniz firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile İMES tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Firmaların telefon ve adres bilgileri iş ilanlarının detaylarında yer almaktadır. İş görüşmesine gitmeden önce mutlaka resimli CV nizi hazırlamayı unutmayınız.

İMES Sanayi Sitesi İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir