Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kandıra Devlet Hastanesi marmara bölgesinde yer almakta olan Kocaeli ilimizin Kandıra ilçesinde hizmet vermektedir. Hastalara daha iyi şartlarda, kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında hastane binası yenilenmiş ve faaliyete geçmiştir. Hastane yönetimi yeni yılda personel ihtiyacını karşılamak adına bünyesine çok sayıda personel alımı ve işçi alımı yapacaktır. Kandıra Devlet Hastanesi’nin yayınlamış olduğu iş ilanları ve iş başvurusu formu detaylarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Kandıra Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları

Kandıra Devlet Hastanesi tarafından yeni yılda alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında: personel alımı, taşeron işçi alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ambulans şoförü alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı, eski hükümlü, tıbbi sekreter alımı, anestezi teknikeri alımı, ameliyathane personeli alımı, engelli personel, hasta bakıcı ve hasta bakım personeli alımı, hasta hakları birimi personeli, radyoloji teknikeri, sözleşmeli personel ve sözleşmeli memur alımı gibi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu, deneyimli deneyimsiz bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda boş kadro yer almakta. Peki tüm bu iş ilanlarına, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Kandıra Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Kandıra Devlet Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen kişiler geçici işçi statüsünde çalışabilecekleri gibi kadrolu ve daimi personel olarakta görev alabilirler. Yılın belirli dönemlerinde yapılan eleman alımı ilanlarını kaçırmamak için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca işkur vasıtası ile ön kayıt oluşturabilir açık iş pozisyonlarına anında başvuruda bulunabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz CV aracılığı ile hastane temizlik ve güvenlik bölümlerine başvuruda yapabilirsiniz. Kpss sınavına giriş yaparak hastanenin memur alımı kadrolarına atanabilirsiniz. Aşağıdaki link aracılığı ile güncel duyuruları takip etmeyi unutmayınız. Bu yazımızda sizlere Kandıra Devlet Hastanesine nasıl iş başvurusu yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık.

Kandıra Devlet Hastanesi iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!

              Online Ders Vererek Para Kazanma            

        Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar          

           İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar           

           Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          

         İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar       

           Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar         

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanları detayları için TIKLAYIN!   


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir