Acun Medya İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

Acun Medya Yeni İş İlanları

Acun Medya İş İlanları, TV8’de çalışacak eleman aranıyor! Yüksek maaş verilecek. Acun Ilcalı’nın  spikerlik den,  başlayarak Acun Medya’ya kadar olan başarı hikayesini hepimiz biliyoruz. Acun Medya 27 Eylül 2006 tarihinde kurulmuştur. Medya sektöründe ciddi bir yere sahiptir. Acun Ilıcalı şirketin sahibi olmasının yanı sıra programlarının bir çoğunun sunuculuğunu yapmaktadır. Genellikle yarışma ve eğlenceli tarzda programlar yapılmaktadır. Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin buluştuğu bir kanaldır. Acun Medya İş Başvuru yapabileceğiniz programların, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye. Masterchef yoğun bir izleyici  kitlesi bulunmaktadır. Acun Medyaya nasıl başvurulur? Acun Medya ne iş yapar?

ACUN MEDYA ALIM YAPILAN KADROLAR

Acun medya bilet satış personeli, TV8 yunanca tercüman alımı, TV8 özlük işleri personel alımı, TV8 romence tercüman alımı, Acun medya muhasebe yönetici, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tercümanlık tecrübesi olan, Sayılan dillerden den birini  anadil seviyesinde yazılı ve sözlü olarak kullanabilen, İleri İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip, İletişimi  kuvvetli, Kurgu Operatörü, Romence Tercüman, İspanyolca Tercüman, Sevkiyat Planlama Uzmanı, Çelik montaj ustası alımı, Set personel alımı, İmalat sonrası işlemler, Konaklama ve Rezervasyon Yetkilisi, Yazılım Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Finans Uzmanı, Kıdemli Güvenlik Test Mühendisi, Siber Güvenlik Uzmanı Seyahat kısıtlaması bulunmayan, Tercümanlar gibi bir çok pozisyonda başvuru yapma şansları olabilmektedir.

Acun Medyada en az lise mezunu olan personel alımı yapılıyor. Personel alımı başvuru konusuyla ilgili detaylar , şartlar ve başvurunun yapıldığı ayrıntı ve tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor Başvuruları Nereden Yapılıyor?

Sizde bu platformda yarışmalara katılmak yada personel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz. Başvurular internet üzerinden gerçekleşmektedir. TV8 kanalının BAŞVURULAR sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

Otomotiv sektörü iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu  

Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar    

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar  

Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir