Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri

Akasya AVM Saat Kaçta Açılır, Kapanır?

Akasya AVM yani Akasya Alışveriş Merkezi, İstanbul ilimizde Acıbadem semtinde yer alan, 2014 yılında hizmete girmiş olan bir alışveriş merkezidir. Akasya AVM, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile oldukça tercih edilen bir alışveriş merkezidir. Peki Akasya AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Akasya AVM çalışma saatleri ve mesai saatleri ile hizmet saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Akasya AVM Açılış Kapanış Saati 2022

Akasya AVM, haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar ) hizmet vermekte olan bir alışveriş merkezidir. Akasya AVM her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Aynı zamanda Apple mağazası çalışma saatleri de aynı saat dilimi içerisinde yer almaktadır. Akasya AVM çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamında yer almaktadır.

Akasya AVM Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Akasya Alışveriş Merkezi her sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Bütün mağazalar aktif olarak hizmet vermektedir.

Akasya AVM Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Akasya Alışveriş Merkezi akşamları saat 22:00’a kadar açıktır. Ziyaretçiler, bu saatte kadar keyiflerince alışveriş yapabilmektedir.

Akasya AVM Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Akasya AVM, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Ancak dini bayramların ilk gününde ve 1 Ocak yani yılbaşı gününde Akasya AVM daha geç saatte yani saat 13:00’de açılmaktadır. Yılın diğer günlerinde çalışma saatleri yukarıda verdiğimiz gibidir. Bunun dışında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de AVM açıktır.

Bu yazımızda Akasya AVM çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0 216 325 03 72” üzerinden dile getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Akasya AVM


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir