Panel Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Panel Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Panel Kırtasiye Çalışma Saatleri

Panel Kırtasiye; Prestij Kalem, Montblanc, Kırtasiye, Oyuncak, Kitap, Test Kitapları, Okul Öncesi, Çanta, Puzzle, LEGO® gibi çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan Panel Kırtasiye eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki Panel Kırtasiye sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Panel Kırtasiye çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Panel Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

Panel Kırtasiye sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 20:30‘da kapanmaktadır. Panel Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Panel Kırtasiye mesai saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Panel Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Panel Kırtasiye sabahları saat 08:30’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Panel Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Panel Kırtasiye akşamları mesai bitimi olarak saat 20:30’da mesaisini tamamlamaktadır.

Panel Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Panel Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Panel Kırtasiye Bayramda Açık Mı : Panel Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Panel Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan “( 216 ) 906 08 08” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir