D&R Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

D&R Çalışma Saatleri

D&R ; Edebiyat, Çocuk ve Gençlik, Roman, Kişisel Gelişim, Sınavlara Hazırlık, Araştırma – Tarih, Foreign Languages, Bilim, Din Tasavvuf, Çizgi Roman, Felsefe, Elektronik, Hobi Oyuncak, Kırtasiye, Oyun Konsol,  Müzik Dergi, Çocuk Kitapları gibi çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan D&R eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki D&R şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? D&R çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

D&R Açılış Kapanış Saatleri

D&R şubeleri sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 20:30‘da kapanmaktadır. D&R haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. D&R çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

D&R Sabah Saat Kaçta Açılıyor : D&R şubeleri sabahları saat 08:30’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

D&R Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : D&R şubeleri mesai bitimi olarak akşamları saat 20:30’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

D&R Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : D&R sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

D&R Bayramda Açık Mı : D&R Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda D&R çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan “+90 (850) 266 3737” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir