Karum Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Karum Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Karum Kırtasiye Çalışma Saatleri

Karum Kırtasiye; Kitap, Kırtasiye, Sanatsal, Çanta, Ofis Aksesuar ve daha aradığınız bir çok ürünü  çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren bir kırtasiye mağazasıdır. Karum Kırtasiye eğitim alanında ilk tercih edilenlerden bir tanesidir. Peki Karum Kırtasiye sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Karum Kırtasiye çalışma saatleri ve günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Karum Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

Karum Kırtasiye sabah saat 11:00‘da açılmakta ve akşam saat 19:00‘da kapanmaktadır. Karum Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Karum Kırtasiye mesai saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Karum Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Karum Kırtasiye sabahları saat 11:00’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

Karum Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Karum Kırtasiye mesai bitimi olarak akşamları saat 19:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

Karum Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Karum Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Karum Kırtasiye Bayramda Açık Mı : Karum Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Karum Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan 0212 231 82 12 üzerinden dile getirebilirsiniz.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kitapsan Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir