Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Adana ilimizin Çukurova ilçesinde yer almaktadır. Çukurova Devlet Hastanesi olarak da bilinmektedir. Yeni yılla birlikte eleman ihtiyacını karşılamak adına hastane bünyesine yakın zamanda çok sayıda personel alımı ve işçi alımı yapılması düşünülmektedir. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi‘nin yayınlamış olduğu iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ve iş başvurusu formu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi tarafından yeni yılda alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında: personel alımı, taşeron işçi alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ambulans şoförü alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı, eski hükümlü, tıbbi sekreter alımı, anestezi teknikeri alımı, ameliyathane personeli alımı, engelli personel, hasta bakıcı ve hasta bakım personeli alımı, hasta hakları birimi personeli, radyoloji teknikeri, sözleşmeli personel ve sözleşmeli memur alımı gibi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu, deneyimli deneyimsiz bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda boş kadro yer almakta. Peki tüm bu iş ilanlarına, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi bünyesine alınacak memur kadrosundaki personeller için kpss şartı aranmaktadır. Güvenlik, temizlik ve işçi alımı statüsündeki personel alımları ise işkur üzerinden yapılmaktadır. Çukurova işkur şubesi vasıtası ile kayıt oluşturup açık iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca hastane insan kaynakları departmanı ve memur kadrosu haricindeki birimler için bizzat hastane içi bireysel iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine nasıl iş başvurusu yapılır konusunda detaylı bilgiler verdik. Aşağıdaki link aracılığı ile duyuruları takip edebilirsiniz.

Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir