Cinemaximum çalışma saatleri Açılış ve Kapanış Saatleri

Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri

Cinemaximum Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Cinemaximum, ülkemizin ilk ve en büyük bilet satış ve dağıtım organizasyonudur. 2000 yılında hizmet sunmaya başlayan Cinemaximum, kurulmuş olduğu günden bu yana bilet temini konusunda müşterilerine kolaylık ve avantajlar sunmaya devam etmektedir. Cinemaximum her sene 1500’ün üzerinde festival, spor, konser ve sanat etkinliği için bilet satışı gerçekleştirmektedir. Vatandaşlarımız tüm bu biletleri online olarak Cinemaximum İnternet adresi üzerinden veya Cinemaximum satış noktaları üzerinden kolaylıkla temin edebilmektedir. İnternet üzerinden 24 saat boyunca kesintisiz olarak bilet alınabilirken, satış noktalarının belirli bir çalışma saati bulunmaktadır. Peki Cinemaximum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Cinemaximum çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Cinemaximum Çalışma Saatleri 2022

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Cinemaximum müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 0850 220 09 67 haftanın 7 günü saat 10:00 ile 19:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Cinemaximum Satış Noktaları Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Cinemaximum satış noktaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.

Cinemaximum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Cinemaximum satış noktaları genelde alışveriş merkezleri içinde bulunduğu için 10:00’da açılır. Ancak bazılarının açılış saatleri farklılık gösterebilir.

Cinemaximum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Cinemaximum bilet satış noktaları genelde 22:00’de kapanır. Fakat bazı satış noktalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilir. Yukarıdaki tablodan tüm satış noktalarının kaçta kapandığını öğrenebilirsiniz.

Cinemaximum Satış Noktaları Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Cinemaximum satış noktaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Ancak standart açılış saatlerinden daha geç saatte açılabilir. Bu sebepten net bilgiler için mağaza ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu yazımızda Cinemaximum çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir