Furpa Market Çalışma Saatleri 2021 | Açılış Kapanış Saatleri

Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Furpa Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Furpa, şu an için Bursa ilimizde hizmet vermekte olan 35’i aşkın şubesi bulunan bir market zinciridir. Yenibağlar, Millet , Bağlaraltı, Kaplıkaya, İncirli , Panayır Premium, Zümrütevler, Fethiye, Çamlıca, Kestel, Yeşilova, Başaran, Arabayatağı,Ertuğrul, Doburca, Özlüce, Karaman, Emek , Gemlik1, Yunuseli, Etibank ,Küplüpınar, Başaran2, Yeşilova2 ve Gemlik2, Mudanya, Hipodrom, Gürsu, Güzelyalı, Kestel2, Yeşilyayla, Ortabağlar, Erikli Premium, Göçmen Konutları, Elmasbahçeler’de şubeleri bulunmaktadır. Furpa Marketler Zinciri büyümesine tüm hızıyla devam etmektedir. Peki Furpa sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Furpa çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Furpa Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Hizmet vermekte olan Furpa Market şubeleri sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Furpa Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) hizmet vermektedir. Furpa çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Furpa Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Furpa market sabah saat 08:00’den itibaren hizmet vermektedir.

Furpa Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Furpa market akşamları saat 23:00’e kadar açıktır.

Furpa Hafta Sonu Pazar Açık Mı / Çalışıyor Mu : Furpa Market sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır.

Furpa Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Furpa market Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı diğer günleri ise açıktır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu yazımızda Furpa çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “413 8 300” üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir