Hektaş Grup Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu

Hektaş grup 1956 yılında çoğunluğunu doktorların oluşturduğu, kimyagerler, eczacılar ve ziraat mühendislerinin birleştirdikleri tasarrufları ile beşeri ilaç üretimi ve pazarlaması için Adana’da kurulmuştur. Bünyesinde otomotiv, çimento, maden, enerji, kimya, finans ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren 90’a yakın şirketi ve yaklaşık 30 bin çalışanı ile Türkiye’nin en büyük sanayi gruplarından biridir. Hektaş çok sayıda personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Hektaş Grup insan kaynakları, iş başvurusu formu ve işe alım süreci hakkındaki detaylar yazımızda yer almaktadır.

Hektaş Personel Eleman İşçi Alımı 2022
———————————————————
YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA VE
KARİYER  FİKİRLERİ

———————————————————

Hektaş bünyesinde barındırdığı sektörlerde çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. Özellikle otomotiv, maden, enerji ve hizmet sektörlerinde bu ihtiyaç oldukça fazla. Firma tarafından yeni yılda personel açığını kapatmak amacıyla yeni alımlar gerçekleştirileceği açıklandı. Sizler için alımı yapılması planlanan kadro ve pozisyonları aşağıda listeledik. Size uygun olan birimler için nasıl iş başvurusu yapacağınızada sizlerle paylaşıyoruz.

Hektaş Grup Güncel İş İlanları 2022

Hektaş grup tarafından yayımlanmış ve yayımlanması muhtemel iş ilanları‘na göz attığımızda, aranılan personeller arasında; düz işçi alımı, güvenlik alımı, temizlik personeli alımı, sekreter alımı, tekniker, teknisyen, muhasebe personeli, kimyager, üretim elemanı, mühendis, bankacı, pazarlama elemanı, müşteri temsilcisi, formen, iş analisti, şoför, nakliye elemanı, forklift operatörü, ithalat ve ihracat sorumluları, engelli personel gibi her düzeyde eğitim seviyesinden çok sayıda boş kadro ve pozisyon bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hektaş Grup İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Hektaş Grup bünyesinde faaliyet gösteren birimlere personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Online olarak oluşturmuş olduğunuz özgeçmiş (CV) niz ile firma tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları‘na iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızda hazırlamış olduğunuz CV nizi insan kaynakları birimine [email protected] mail adresi yolu ile ulaştırabilirsiniz. Bilmenizi isterizki özgeçmişinizi türkçe ve ingilizce olarak hazırlamanız tercih açısından oldukça önemlidir. Başvurusu olumlu sonuçlananlar, özgeçmişinde belirtmiş olduğu iletişim bilgileri aracılığı ile iş görüşmesine davet edilmektedir.

Hektaş Grup İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Selamunaleykum Bektaş fabrikasın da beden işçisi olarak çalışmak isterim bide silahli güvenlik kartım var yakın korumalık da yapdim is istiyorum evde kala kala bunaldım evliyim 2 çocuk babasıyım 05068623283

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir