Hollanda İş Arama Siteleri

Hollanda İş Bulma Siteleri

Hollanda İş Arama Siteleri:Hollanda’da nasıl iş bulabilirim? Hollanda iş bulmak kolay mı? En iyi iş arama portalı hangisi? Hollanda yabancıları işe alıyor mu? Hollanda’da hangi işler talep ediliyor? Hollanda’da en yüksek maaş hangi meslekte? Hollanda’da iş arama ve bulma kısaca Hollanda’da yaşamak isteyenlerin aklında bir çok soru var.

Hollanda’da İş Bulmak

Hollanda, AB’deki en düşük işsizlik oranlarından birine sahip. Aslında, Aralık 2020’de işsizlik yalnızca %4,4 seviyesindeydi. Geleneksel olarak, Hollanda’daki çalışanların tüm yaşamları boyunca aynı işveren için çalışması yaygındı. Bu, insanların daha sık iş değiştirmeye başladığı 90’larda çarpıcı biçimde değişti. Ancak, bu eğilim son mali kriz sırasında önemli ölçüde yavaşladı ve bu nedenle Hollanda’daki çok sayıda iş arayan aktif olmaktan ziyade pasif olma eğilimindedir.
Hollanda’da işe alım yaparken hem aktif hem de pasif yeteneklere ulaşmanızı öneririz.

Hollanda’da İş Bulma Rehberi

Rolünüzü birden fazla iş ilanı sitesine dağıtmak, güçlü bir aktif yetenek havuzunu çekmenin harika bir yoludur. Hollanda’daki görevleriniz için yetenek ararken iş ilanlarınızı gönderebileceğiniz en iyi ücretsiz ve ücretli iş ilanları için seçtiklerimiz burada.

Hollanda’daki en iyi iş ilanı siteleri

Aşağıda, hem iş arayanlar hem de işe alımcılar için bazı bağlantıları listeledik. Bağlantı listemizi sürekli olarak yenileriyle güncelliyoruz, burada listelenmesi gereken herhangi bir yararlı bağlantı biliyorsanız, lütfen bize bildirin. Teşekkürler.

Indeed:

Nitekim, iş arayanların yarısından fazlasının (%54) bunu iş arama için kullandığı (İstihbarat Grubuna göre) Hollanda’daki işler için pazar lideridir.

LinkedIn:

LinkedIn, iş arayanların yaklaşık %26’sının iş aramaları için kullandığı Hollanda’daki en popüler ikinci iş sitesidir. Bununla birlikte, Indeed tüm eğitim ve deneyim seviyelerine hitap ederken, LinkedIn ağırlıklı olarak beyaz yakalı profesyonellere hitap etmektedir.

Snaphunt:

Snaphunt, şirketlerin Hollanda’da personel bulmasına, taramasına ve işe almasına yardımcı olan akıllı bir işe alım platformudur. İşverenler, işlerini 20’den fazla iş panosuna dağıtırken, 1 milyon adaydan oluşan bir yetenek havuzunun yanı sıra web üzerindeki 650 milyon profilden hedeflenen yeteneklere anında erişerek ve kaydolarak Snaphunt’ta işlerini ücretsiz olarak yayınlayabilirler.

Nationale Vacaturebank:

Nationale Vacaturebank, Hollanda’daki piyasadaki en büyük genel iş kurullarından biridir. Siteye göre, ayda 1,5 milyondan fazla ziyaret ve veritabanında 1 milyondan fazla aday var.

Monster:

Monsterboard.nl, diğer ülkelerde Monster olarak bilinir. Monster, işverenlere birden fazla ülkedeki görevler için premium iş listeleri sağlayan lider bir küresel iş kuruludur. İşverenler, Hollanda merkezli rolleri için personel kaynağı sağlamak için işlerini Monsterboard.nl’de yayınlayabilirler.

Werk:

Werk, çalışan sigorta kurumu olan UWV web sitesini desteklemek için 2006 yılında kurulmuş olan Hollanda’da bir devlet iş kuruludur. Site ayda 2 milyondan fazla ziyaret alıyor ve bu da onu ülkenin önde gelen iş kurullarından biri haline getiriyor. Bir hesabı etkinleştirmek için işverenlerin bir vergi numarasına ihtiyacı olduğunu unutmamak önemlidir.

Jobrapido:

2006 yılında kurulan Jobrapido, her ay 20 milyondan fazla iş ilanı listeler, ayda 55 milyon ziyaret kaydeder ve 90 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Jobrapido, 58 ülkede işleri olan lider bir küresel iş toplama sitesidir. Jobrapido, adayların ilgili tüm işleri tek bir yerde bulabilmeleri için tüm web’deki iş listelerini analiz eder ve toplar. Öncü teknolojiyi ve yenilikçi ürünleri kullanan Jobrapido, harika işverenler ve yıldız adaylar arasındaki noktaları birleştirir.

Talent.com:

Talent.com’un misyonu, web’deki tüm işleri merkezi hale getirmektir ve 75’ten fazla ülkede 30 milyondan fazla işle Talent.com, kendisini dünyanın en büyük iş kurullarından biri olarak kabul ettirmiştir. Site, Hollanda’da personel ve eleman bulmak isteyen işverenler için hem ücretsiz hem de premium listeler sunuyor.

Jooble:

Jooble, binlerce iş ilanı panosu, kurumsal, işe alım sayfası ve gazeteden iş ilanlarını toplayan ve görüntüleyen dikey bir iş arama motorudur. Jooble 71 ülkede temsil edilmektedir ve 24 dilde mevcuttur. Aralık 2019 itibariyle Jooble, ayda ortalama 90 milyon ziyaret ve 2019’da yaklaşık 950 milyon ziyaret ile en çok ziyaret edilen ikinci iş arama sitesiydi.

Google for Jobs:

İş ilanlarınızın temel HTML’sini, İş İlanları için Google tarafından dizine eklenecek şekilde yapılandırırsanız, İş İlanları için Google’da iş ilanı yayınlamak mümkündür. Alternatif olarak, iş ilanlarınızı Google for Jobs’ta ve diğer birçok iş ilanı sitesinde otomatik olarak dağıtmak için Snaphunt’ta ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir