AYEDAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri | 2022 Açılış Kapanış Saatleri

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş ya da bilinen kısa adı ile AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde yer alan ilçeler kapsamındaki elektrik dağıtım şebekesi inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. AYEDAŞ, 5 milyonu aşkın kişinin elektrik dağıtımına erişim sağlamaktadır. Bu oran, Türkiye’de tüketilen toplam elektrik enerjisinin % 4.9’luk kısmını oluşturmaktadır. Geçtiğimiz senelerde yapılan özelleştirme ile AYEDAŞ hisselerinin tamamını Enerjisa satın almıştır. Peki fatura ödeyebileceğiniz, açma kapama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ve daha bir çok işleminizi yapabileceğiniz AYEDAŞ müşteri merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? AYEDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2022

AYEDAŞ merkezleri sabah saat 09:00‘da açılmakta olup, akşam saat 17:00‘de kapanmaktadır. Ayedaş vezneleri ise sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 16:00‘da kapanmaktadır. Kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Ayedaş Saat Kaçta Açılıyor : Ayedaş sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Ayedaş Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Ayedaş akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

Ayedaş Veznelerinin Çalışma Saatleri : Ayedaş vezneleri kapanış saatinden 1 saat önce kapanmaktadır. Yani vezneler 09:00’da açılmakta ve akşam 16:00’da kapanmaktadır.

Ayedaş Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ayedaş, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde halletmeniz gerekmektedir.

Ayedaş Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Ayedaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Ayedaş Elektriğim Saat Kaçta Açılır : Faturanızı yukarıda belirtmiş olduğumuz çalışma saatleri içerisinde öderseniz elektriğiniz akşam saat 19:00’a kadar açılacaktır. Ancak mesai saatleri dışında yaptığınız ödemelerde elektriğiniz ertesi gün açılır. Yine açma kapama işlemleri hafta sonu yapılmamaktadır. Yani faturanızı hafta sonu ödemeniz durumunda elektriğinizin açılması Pazartesi gününü bulur.

Bu yazımızda Ayedaş çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi Alo 186 yani Ayedaş çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir