Sütaş Eleman, İşçi Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Sütaş; Bursa ilimizin Karacabey ilçesinde ” Süt Aşkıyla ” sloganıyla 1975 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Süt ve süt ürünleri alanında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin süt ve süt ürünleri üretim ve pazarlamasının lider markaları arasında olan Sütaş, yeni yılla birlikte bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Sütaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sütaş Personel, Eleman, İşçi, Şoför Alımı 2022

Sütaş; Türkiye genelinde 5000 den fazla kişiye istihdam sağlamakla beraber, dağıtım ve üretim aşamasında görevlendirmek üzere; Karacabey, Aksaray ve Tire tesisleri ile ülke genelindeki binlerce dağıtım ve pazarlama ağına yeni eleman alımı yapmayı planlamaktadır. Bunun yanında yakın zamanda yurt dışı faaliyetlerinde görevlendirmek üzere çok sayıda nakliye ve satış elemanlarınıda bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Sütaş Güncel İş İlanları 2022

Sütaş Gıda firması tarafından alımı yapılması planlanan ve yayımlanması beklenen iş ilanları arasında; dağıtım elemanı, üretim operatörü, dolum ve paketleme elemanı, insan kaynakları personeli, mekanik teknisyeni, plasiyer, süt kalite kontrol memuru, yazılım uzmanları, kalite kontrol uzmanı, denetim uzmanı, gıda mühendisi, stajyer, distribütör satış yöneticisi, çay servis elemanı, garson, makine mühendisi, şoför, biyolog, engelli personel, eski hükümlü personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sütaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sütaş firmasında çalışma istiyorum diyorsanız, önceden hazırlamış olduğunuz CV’nizi firmanın insan kaynakları departmanı mail adresine “hr@sutas.com.tr” gönderebilir yada aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki aracılığı ile açık iş pozisyonlarını görebilir, size uygun olan iş ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sütaş stajyer başvurusu yaparak geleceğe yönelik firmada kariyer yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Yapılan başvurular İK departmanı tarafından incelenmekte ve başvurunuza istinaden oluşacak boş kadrolar için sizlerle iletişime geçilecektir.

Sütaş iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir