OPPO Türkiye Eleman İşçi Alımı, İş İlanları, İş Başvurusu 2021

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo; 2004 yılında Çin’de kurulmuş olup, dünyanın en büyük telefon üreticilerinden bir tanesidir. Bir çok ülkede faaliyet göstermekle birlikte, yatırım teşvikleri sayesinde, İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde test üretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Fabrikanın tam kapasite ile faaliyete geçmesiyle birlikte bir çok kişiye istihdam sağlaması beklenmektedir. Oppo Türkiye Fabrikası insan kaynakları tarafından yayımlanan iş ilanları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ve iş başvuru formu detayları haberimizde yer almaktadır.

Oppo Fabrikası Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Oppo Türkiye Fabrikası üretime başlaması ile birlikte, markanın akıllı telefon modellerinin bir çok parçasının üretimi ve birleştirilmesi bu tesislerde gerçekleştirilecek. Bu nedenle, fabrika bünyesine çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı yapılması beklenmekte. Aşağıda alımı yapılması planlanan birimler ve nasıl iş başvurusu yapılır detaylarını bulabilirsiniz.
Realme Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo Türkiye İş İlanları 2021

Oppo Türkiye tarafından yakın zamanda faaliyete geçecek olan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında; güvenlik görevlisi, temizlik personeli, satış personeli, dış ticaret uzmanları, şoför, tekniker, teknisyen, üretim işçisi, bant personeli, mühendis, kalite kontrol elemanı, insan kaynakları uzmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, vardiya sorumlusu, formen, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, engelli personel gibi bir çok alanda personele ihtiyaç duyulmakta. Aynı zamanda Oppo tarafından yeni iş ilanları yayımlandıkça liste güncellenecektir. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl yapılır?
Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo Türkiye Fabrikası İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Oppo Fabrikası yazımızın başında belirttiğimiz üzere şu anda test aşamalarını gerçekleştirmektedir. Tesisin tam kapasite ile faaliyete geçmesi için öncelikle, üretim testini başarıyla bitirmesi gerekmekte. Bu nedenle alımların nasıl ve ne şekilde yapılacağı henüz netlik kazanmadı.  Yakın zamanda yapılması planlanan iş başvurularının büyük ölçüde işkur aracılığı ile yapılacağı düşünülmektedir.  Oppo tarafından yayımlanan iş ilanlarını kaçırmamak için basvuruadresi.net sitemizi takip etmeyi ve işkur kaydınızı güncellemeyi unutmayınız.
Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
Sunny Elektronik İş İlanları ve İş Başvurusu

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir