Yıldız Entegre İş İlanları İşçi Alımı İş Başvurusu Formu

Yıldız Entegre İş İlanları İşçi Alımı İş Başvurusu Formu

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlamış olduğu iş hayatına günümüzde, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisi olarak devam etmektedir. Yıldız Entegre Türkiye, MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli dekor kağıdı ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. Yıldız Entegre yeni yılda ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yıldız Entegre insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ve iş başvurusu formu detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yıldız Entegre Personel Maaşları 2022

Yıldız Entegre bünyesinde çalışan personellerin mevcut maaş detayları yeni yıl itibari ile asgari ücret seviyesinden başlamakta ve üst sınırı yaptığınız iş ve pozisyonunuza göre değişiklik göstermektedir. Ortalama ücretler yeni başlayan personeller için asgari ücret seviyesindedir. Birimler arası ücret farklılıkları görülmektedir.

Yıldız Entegre Güncel İş İlanları 2022

Yıldız Entegre‘nin stratejik hedeflerine ulaşması ve sektördeki liderliğini sürdürebilmek, ihtiyaçlar paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Firma tarafından yayımlanan iş ilanları arasında; tekniker, teknisyen, stok sorumlusu, satın alma sorumlusu, satış destek personeli, mal tedarik personeli, saha satış sorumlusu, ihracat sorumluları, marka iletişim uzmanları, üretim personeli, makina mühendisi, iş güvenliği uzmanı, elektirik bakım personeli, arge personeli, lojistik personeli, güvenlik görevlisi, temizlik personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Yıldız Entegre İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yıldız Entegre ihtiyaçları doğrultusunda personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışmak isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. Yapmış olduğunuz iş başvuruları firma insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler iş görüşmesi için davet edilmektedirler. Ayrıca firma bünyesine genel iş başvurusu yapabilir size uygun iş pozisyonu oluştuğunda irtibat kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Yıldız Entegre İş Başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

İsdemir ve Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Erdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

İçdaş Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Enka İnşaat İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

EÜAŞ Elektrik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 

Bayilik Veren Firmalar Ek İş İlanları

Demir Grup İnşaat İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Hayat Kimya İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Kervan gıdada çalışmaktayım halen endüstri meslek lisesinden mezununa evli üç çocuk babasıyım akhisarda ikamet etmekteyim sigara alkol kullanmıyorum torna tesviye mezunuyum 05394000078tel hattını kullanmaktayim 05444137664 babamın no

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir