İstek Acıbadem Okulları İş İlanları İş Başvurusu Personel Alımı

İstek Acıbadem Okulları İş İlanları İş Başvurusu Personel Alımı

İstek Acıbadem Okulları İş İlanları 

İstek Acıbadem iş ilanları iş başvurusu, İstek Acıbadem Okulları iş başvurusu nereden yapılır, İstek Acıbadem Okulları açık pozisyonlar. İstek Acıbadem Okulları iş ilanları iş başvurusu, İSTEK Vakfı, Bedrettin Dalan tarafından 1985 yılında kurulmuş eğitim kurumudur. 37 senedir bu sektörde öğrencilerine iyi bir eğitim veren kurum 13 adet anaokulu, 13 adet ilkokul, 13 adet ortaokul, 13 adet lise, 8 adet fen lisesi ve İstanbul Yeditepe Üniversitesi ile ülke eğitimine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Okulun vizyonu ve misyonu Atatürk ilkeleri ve düşünceleri doğrultusunda ilerleyen, yaratıcı, girişken, üretken, ahlaklı, öğrenmeye her zaman açık olan, sorunları çözebilen ve vatanına gelecekte katkı sağlayabilen öğrenciler yetiştirip hem Türkiye’de önde gelen okullardan birisi olmak hem de dünyaya adını duyurabilmektir.

İstek Acıbadem Okulları Açık Pozisyonlar

İstek Acıbadem Okulları bünyesine alacağı akademik personeller için kendi web sitesinde veya diğer iş ilan sitelerinde ilan açmaktadır. Alacağı personellerde aradığı koşullar başvuruya uygun olan lisans bölümünden mezun olmuş olması, eğer eğitim fakültesi mezunu değilse pedagojik formasyon belgesinin olması veya ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans belgesinin olması ve Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik ve Fen ve Teknoloji branşlarında İngilizce ders anlatma tecrübesine sahip olmaktır. Okulun kendi web sitesine yapılan başvurular genel olarak alınmaktadır. Eğer uygun bir pozisyon olursa o zaman değerlendirilmeye alınır. İstek Acıbadem Okulları açık pozisyonlar, okulun şu an için uygun ve açık pozisyonları şunlardır: Okul Öncesi Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni, Rehber Öğretmeni ve Ölçme Değerlendirme Uzmanı

İstek Acıbadem Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? 

İstek Acıbadem Okulları’na iş başvurusu yapmak için 3 farklı seçenek bulunmaktadır. İster okula gidip yüz yüze görüşme sağlayarak CV bırakabilirsiniz, isterseniz okulun web sitesinden genel başvuru linkinden başvuru yapabilirsiniz isterseniz de iş ilanı sitelerinde anlık olarak açılan başvuruları sık sık takip edip size uygun olan bir pozisyonda boşluk olduğunda oraya başvurabilirsiniz. İstek Acıbadem Okulları iş başvurusu nasıl, nereden yapılır okulun başvuru sistemi bu şekildedir.

Çınar Koleji Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu 

Atabek Koleji Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Final Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sabancı Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 

Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir