Algida İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Algida İş İlanları- Algida Türkiye

SMB GRUP DONDURMA DAĞITIM.PAZ. VE TİC. LTD.ŞTİ. firmasına ait Algida Dağıtım Uzmanı  ilanına başvurmak için detayları burada paylaşacağız. Aradığınız işi hemen bulun, SMB Grup dondurma dağıtım elemanı aranmaktadır. Algida iş ilanı dünyanın en büyük iş sitesi olan sitelerde yayınlanıyor. İş ve kariyer sitelerinde başvuruyla ilgili tüm detaylar yer alıyor. Türkiye’de 100 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firma, her evde 1 Unilever ürünüyle yer almaktadır. Algida Dağıtım Uzmanı iş ilanını farklı adreslerdeki tesislerde istihdam oluşturmak için değerlendirebilirsiniz. Firmanın genel merkez dahil Türkiye genelinde ki üretim tesisleri şunlardır:

  • İstanbul – Ümraniye Genel Müdürlük
  • Konya – Unilever Algida Konya Dondurma Fabrikası
  • UNİLEVER SAN. VE TİC. TÜRK A.Ş. ÇORLU ALGİDA FABRİKASI ŞUBESİ iş ilanları
  • İstanbul – BESAN Besin Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  • Rize – Pazar ve Fındıklı DOSAN Konserve Sanayi ve Ticaret A.Ş
  • Konya – Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası (OMO)

Türkiye İş Kurumu – İşgücü İstemi Detayı

UNILEVER ALGİDA Fabrikasına sezonluk dondurma üretim işçileri aranmaktadır. İstanbul algida dağıtım elemanı iş ilanları ve eleman ilanları eleman.net’te yayınlanmaktadır.

Algida Dağıtım Uzmanı İş İlanı

Algida Fabrikası İş İlanları

Algida Fabrikası İş İlanları

UNILEVER ALGİDA Fabrikasına sezonluk dondurma üretim işçileri aranmaktadır. ALGİDA Fabrikasına yapılacak olan başvurular, Konya İŞKUR İl Müdürlüğü’ne adayların şahsen gidip ön başvuru formu doldurarak başvuru kaydı alınmak suretiyle gerçekleşecektir. Kuruma ön başvuru formu dolduran tüm adaylar Firma tarafından toplu şekilde aranmak suretiyle, belli yerlerden kaldırılacak olan servisler aracılıyla Algida fabrikasına iş görüşmesi yapmak için götürüleceklerdir. Başvuracak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.  Sizde başvuruda bulunmak istiyorsanız konuyla alakalı daha detaylı bilgi ve başvuru formu doldurmak için Konya İŞKUR ile birebir görüşmelisiniz.

Algida iş başvuru Formu

Algida firmasında çalışmak istiyorum diyorsanız, önceden hazırlamış olduğunuz CV’nizi firmanın insan kaynakları departmanı mail adresine https://careers.unilever.com.tr/turkiye gönderebilir yada aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki aracılığı ile açık iş pozisyonlarını görebilir, size uygun olan iş ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Algida stajyer başvurusu yaparak geleceğe yönelik firmada kariyer yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Yapılan başvurular İK departmanı tarafından incelenmekte ve başvurunuza istinaden oluşacak boş kadrolar için sizlerle iletişime geçilecektir. İş ve Staj Fırsatı arayanlar ayrıca https://www.kariyer.net/is-ilani/smb-grup-dondurma adresi üzerinden de iş başvurusu yapılabilmektedir.

Algida Dağıtım Elemanı Maaşları

EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Bölge Distribütör Yöneticisi 5.720  10.090  17.950 
Dağıtım Elemanı 4.250  5.020  15.270 

Tekirdağ Algida is İlanları

Tekirdağ Üretim Temizlik Algida Depo Elemanı İş İlanları ve eleman ilanları arasından kariyer hedefinize uygun iş ilanlarına başvuru yaparak firmada çalışma şansı elde edebilirsiniz. Algida Dağıtım Uzmanı İş İlanı, Algida Dağıtım Elemanı, İstanbul algida dağıtım elemanı iş ilanları ve eleman ilanları konusunda detayları paylaşmaya çalıştık. Kurumsal yerlerde istihdam olmak iş imkanlarını kolaylaştırmaktadır.

Dünya çapındaki dondurma uzmanı

Algida ya da orijinal adıyla Wall’s Unilever firmasına ait dünyanın önde gelen dondurma firmalarından birisi. Algida, farklı isimlerle diğer ülkelerde de faaliyet göstermektedir.Dünya çapındaki dondurma uzmanlığını, Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşan ALGİDA.  firmasının daha bir çok ürünü hizmeti bulunmaktadır. Tabiki bu kadar büyük ölçekli firmalarda istihdam kaynakları geniş olduğu için üretim ağında her ihtiyaca yönelik  eleman alımı yapılmaktadır.

Temizlik ve deterjan gibi üretimleride bulunan firmanın iş ilanlarını yakından takip etmek önemlidir. Kariyer sitelerine üyelik oluşturarak bildirimlere izin vermeli favori ilanlarınızdan gelen bildirimlere anında ulaşarak hızlı davranmalısınız.

Eğitim Hedefleri

Daha iyi bir sloganıyla yola çıkan firma web sitesi üzerinden yayınladığı paylaşımla işe alım sürecinde insanların sahtecilik yaşamaması için uyarılarda bulunmuştur. İşe alım sürecinde asla ücret veya kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir. Unilever’de işe alım görevlisi veya kıdemli yöneticilermiş gibi davranan kişilerden gelen şüpheli e-posta gönderimlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Şüpheli bir durumda e-posta gönderimini lütfen dikkate almayınız şeklinde açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Unilever Geleceğin Liderleri Programı

Program İçeriği
2-4 yıllık hızlandırılmış geliştirme Geleneksel olmayan öğrenme deneyimleri
İnovatif öğrenme deneyimleri Küresel keşif
Liderlik etmek ve amaçlı bir işin parçası olmak Kişiselleştirilmiş bir geliştirme yolculuğu
Farklı roller ve deneyimler Kariyerinizi şekillendirirken her zaman yanınızdayız
Fonksiyonlarda ve fonksiyonlar arasında çoklu geçiş imkanı Lisans
Her bölge, programa hak kazanmak için kendi seçim kriterlerini de içerebilir, lütfen yerel ülke iş tanımlarını kontrol edin.

Size uygun iş fırsatları için kaydolun

Sahibi: Unilever
Slogan: Mutluluğu Paylaş
Kökeni: Birleşik Krallık
Satış alanı: Dondurma
Tür: Gıda
Web sitesi: algida.com.tr
Çıkış: 1990 – Türkiye

Beypiliç İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları

Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Starbucks İş İlanları İş Başvurusu ve Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

  1. Arnavut devlet hastanesine iş başvuru formu doldurmak istiyorum başka bir sy çıkıyor özel güvenlik görevlisiyim acil iş ariyorum arnavut de oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir