Beypiliç İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Beypiliç İş İlanları Personel Alımı 

Beypiliç firması tarafından gerçekleştirilen, Beypiliç iş ilanları ve Beypiliç iş başvurusu formuna ulaşmanız için içeriğimizi hazırladık. Beypiliç İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu Beypiliç personel maaşları Bolu Beypiliç fabrikası iş ilanları ve staj başvurusu Beypiliç iş başvurusu formunu doldurarak size uygun bir pozisyona staj yada iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1979 yılında Beyyem A.Ş. olarak temelleri atılan Beypiliç firması ilk olarak Ankara’da yem fabrikası şeklinde kurulmuştur. 1987 yılına gelindiğinde ise piliç sektörüne giriş yapmıştır. Bolu ilinde faaliyetlerine devam eden Beypiliç’in şirket merkezi 8 yıl sonra Bolu’ya aktarılmıştır. 2004 yılında ise Ankara’da bulunan fabrika ile Bolu’daki şirket merkezi birleşmiş ve daha güçlü bir firma haline gelmiştir.

Beypiliç Güncel İş İlanları

1987’den beri faaliyette olan Bolu Beypiliç fabrikası personel alımı yapıyor. Piliç sektöründe önde gelen markalardan biri olan Bolu Beypiliç fabrikası iş ilanları beypilic.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Açık pozisyonlar ise aşağıda belirtilmiştir,
Kesimhane Tesislerinde çalıştırılmak üzere;

  • 18-45 yaş aralığında,
  • Tecrübeli – tecrübesiz,
  • Bolu’da ikamet eden veya edebilecek,
  • Kadın ve erkek olmak üzere kesimhane personelleri alınacaktır. Ayrıca ilgili bölümlerden mezun olmuş, tercihen İngilizce bilen veteriner hekimi ve bakım teknisyeni alımı da yapılacaktır.

Personel Alımı Yapılan İdari Bölümler Nelerdir?

Beypiliç firması; mağaza ve genel müdürlük bölümleri, satın alma ve hukuk departmanı, reklam ve muhasebe birimi gibi idari bölümlerden iş başvurularını kabul etmektedir.

Söz konusu firma Beypiliç çalışma şartları ile diğer firmalara göre benzer şartları sunuyor. 8,5 saat mesaiyle birlikte sağlık sigortası sözü veriyor. Farklı departmanlarında ise vardiyalı çalışma sistemi mevcut. Bir yılını doldurmuş çalışanlarına 15 günlük yıllık izin, doğum izni ile resmi ve dini bayramlarda da izin kullanma hakkı tanıyor. Son olarak çalışanlarına yılda 4 kez prim ve ikramiye veriyor. Bu nedenle çalışanlarına sunduğu fırsat ve dolgun maaşlarla sektöründe oldukça ilgi görmeye devam ediyor.

Beypiliç İş Başvurusu Formu Nerede Yayınlanıyor?

Beypiliç iş ilanları ve Beypiliç iş başvurusu formu firmanın kurumsal sitesi olan beypilic.com.tr üzerinden yayınlanmaktadır. Özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Beypiliç İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Dilerseniz kurumsal web sitesi üzerinden dilerseniz Beypiliç mağazalarından başvuru yapabilirsiniz. Mağazalarda iş başvurusu formunuzu doldurup iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Beypiliç Personel Maaşları

Beypiliç firması personel maaşları pozisyonlara göre farklılık göstermektedir. Beypiliç personel maaşları 2022 yılında en düşük maaşlı grup olan stajyerlere asgari ücret verilmektedir. Yeni başlayan mühendisler 7.000 TL maaş alırken tecrübeli mühendisler için bu rakam 14.000 TL’yi bulmaktadır. Yeni başlayan teknisyen maaşı 7.000 TL olurken tecrübeli teknisyenler 13.000 TL maaş almaktadır. Denetçi maaşlarında ise bu rakam 6.000-12.000 TL arası değişiklik göstermektedir. İK, Pazarlama departmanı ve muhasebe bölümü maaşları 6.000-11.000 TL’dir. Çağrı merkezi personelleri ise 5.000-7.000 TL arası maaş almaktadır.

İstediğim Şube İçin İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Beypiliç firmasının yayınladığı açık pozisyonlardaki şubeler için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunlar dışındaki şubelere alım için iş başvurusu yapılmamaktadır.

Beypiliç İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Beypiliç firmasının, mağazalarından ve kurumsal sitesinden yapılan iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır. Söz konusu pozisyona uygun bulunmanız durumunda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilir. Tahmini 3 ile 7 gün arasında değişen süreyle birlikte iş başvurularınız sonuçlanır. Piliç sektörünün ileri gelen firmalarından olan Beypiliç firmasıyla çalışma fırsatı bulmak için Beypiliç iş ilanları ve Beypiliç iş başvurusu formunu doldurarak size uygun olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Realme Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kalyon Güneş Paneli Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sinop Oyuncak Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Erciyes Anadolu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Sunny Elektronik İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İsdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Otokar İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

TOFAŞ İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Renault İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

ISUZU İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir