Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Anadolu Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi İlanları

Anadolu Üniversitesi iş ilanları, üniversite bünyesine ve bağlı birimlerinde sürekli işçi olarak istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR aracılığı ile Ortaöğretim mezunları için Noter Kurası ve Sözlü Sınav, Lisans ve Ön lisans mezunları için E-KPSS Puanı ve Sözlü Sınav yöntemiyle 5 (beş) Engelli İşçi ve ayrıca Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Y aralanan 27 (yirmi yedi) işçi Noter Kurası ve Sözlü Sınav yöntemiyle alınacaktır. Personel alımı ve Atama Esasları’nın ilgili hükümleri uyarınca eski hükümlü ve engelli personeller alınacaktır. Anadolu Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü 27 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 28 ocak 2022

Anadolu Üniversitesi Engelli Personel Alımı

Başvurular, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde sadece online olarak https://ilan.aybu.edu.tr adresinden kabul edilecek ve bu link üzerinden işlemler yürütülecektir. Belirtilen başvuru dışındaki başvurular geçerli kabul edilmeyecektir. İlan şartlarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Anadolu Üniversitesi Personel Alımı İŞKUR İş İlanları

Üniversite yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi alımı ve güvenlik görevlisi alımı eski hükümlü ve engelli personel alımı yapacaktır. Başvuruları Türkiye iş kurumundan verilen ilan numaraları ile yapılacak. Elektronik ortam haricinde başvuru kabul edilmemektedir.

Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerliğini yapmış, tecilli veya muaf). Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

Anadolu Üniversitesi İş Başvurusu

Kura sonucunda belirlenen adaylar sözlü sınava alınacaktır. Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Sözlü sınavın gün, saat ve yeri ile sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Üniversitemizin internet sitesinde (https://www.anadolu.edu.tr/duyurular) duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Arel Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve Başvuru Formu

Sabancı Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 

Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gebze Teknik Üniversitesi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bahçeşehir Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bilkent Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir