Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Aras Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Aras Kargo, ülkemizde faaliyet göstermekte olan, 1979 senesinde Celal Aras tarafından kurulan bir kargo şirketidir. Aras Kargo kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kargo dağıtım firmalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Aras Kargo günümüzde; 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şubesi, 3000’i aşkın araç filosu ve 9 bini aşkın personeli ile, her ay yaklaşık 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren bir taşımacılık kuruluşudur. Peki Aras Kargo şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? Aras Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve dağıtım saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Aras Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Aras Kargo, hafta sonu sadece Cumartesi günleri hizmet verir. Kurum Cumartesi gününde sabah saat 08:30’da açılır ve 13:00’de kapanır. Aşağıda Aras Kargo çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları bulunmaktadır.

Aras Kargo Saat Kaçta Açılıyor : Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün ve Cumartesi günleri sabah saat 08:30’da açılır.

Aras Kargo Saat Kaçta Kapanıyor : Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’de ve Cumartesi günü saat 13:00’de kapanır.

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : Aras Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri açıktır. Şubeler Pazar günleri çalışmaz.

Aras Kargo Dağıtım Saatleri : Aras Kargo firması hafta içi sabah 08:30 ile akşam 18:00 arasında dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günü ise öğleye kadar evlere dağıtım yapılır. Ancak şubeler Pazar günü kapalıdır ve dağıtım yapılmaz.

Aras Kargo Dağıtım Günleri : Aras Kargo haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) teslimat yapmaktadır. Ancak Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

Aras Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Adresten alım talebinde bulunmak için kurye çağırabilirsiniz. Talebinizi telefonla iletmek isterseniz, şubelerimize gönderiniz olduğunu en geç saat 16:30 ye kadar haber vermeniz ya da haftaiçi saat 15:30, cumartesi günleri saat 12:00 ‘a kadar 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adresten alım talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Aras Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu  : Aras Kargo Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim ve 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde şubeleri kapalıdır ve dağıtım yapılmaz. Bu yazımızda Aras Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri ile Aras Kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Pazar dağıtım yapıyor mu detaylı olarak anlattık.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir