Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kim Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Kim Market, Türkiye’deki ilk mağazasını 1986 yılında açmıştır. İlk şubesini İstanbul ilimizde Şirinevler’de açan Kim Marketler zinciri o günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin bir çok şehrinde yeni şubeler açmıştır. Şu anda bünyesinde 3000 nin üzerinde kişiye istihdam sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı bir perakende zinciri olan Kim Market, bu hizmet anlayışı doğrultusunda günümüzde ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Kim Market; İstanbul, İzmir, Edirne, İzmit, Tekirdağ gibi illerimizde şubelere sahiptir. Peki Kim Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kim Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Kim Market Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan KİM Market şubeleri sabah saat 08:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Kim Market haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) hizmet vermektedir. Kim Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.

Kim Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Kim market şubeleri sabahları saat 08:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Kim Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Kim market şubeleri akşamları saat 22:00’e kadar açıktır.

Kim Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Kim market şubeleri sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Kim Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Kim market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı, diğer günlerinde ise açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu yazımızda Kim Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 1 546” üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir