Aromsa İş İlanları, İş Başvurusu ve Personel Maaşları

Aromsa dünyanın en beğenilen markaları için yeni lezzetler tasarlamak adına 1982 yılında kurulmuş olan Türk aroma üretici firmasıdır. Gıda sektörünün her alanına başta çok geniş bir aroma portföyü olmak üzere; sos, şurup ve meyve preparatları, ekstraktlar, karamelize şeker, karamel renklendirici, meyve tozları, enzim modifiye süt ürünleri, baharat karışımları tasarlamakta, üretmekte ve sunmaktadır. Aromsa yeni yılda ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aromsa insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ve iş başvurusu formu detaylarını sizler için inceledik.
ÜLKER İŞ İLANLARI

Aromsa Personel Maaşları 2022

Aromsa‘da iş aileleri baz alınarak oluşturulan ve kademe yapısı ile yönetilen bir ücretlendirme sistemi bulunmakta. Ücret artışları, iş değerleme ve iş eşleştirme sonuçları, genel ekonomik göstergeler, piyasa ücret araştırmaları ve enflasyon beklentilerine dayalı olarak yılda bir defa yapılmakta. Ayrıca hedef bazlı performans sistemine bağlı olarak yılda bir defa performans prim ödemesi yapılmakta, ve çalışanlara pozisyonlarına uygun yan haklar sunulmakta. Ortalama olarak en düşük personel maaşları asgari ücret seviyesinde yer almaktadır. Tabi ki bu ücret iş yerindeki pozisyonunuza göre değişmektedir.

Aromsa Güncel İş İlanları 2022

Aromsa yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine hizmet vermektedir. Firmanın aynı zamanda yurt dışında da üretim tesisi bulunmaktadır. Yeni yılda üretim kapasitesini 10 katına çıkarmayı amaçlayan Aromsa çok sayıda personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; engelli personel, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, yasal işler uzmanı, kalite kontrol şefi, üretim operatörü, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, beden işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Aromsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Personel alımlarını kendi insan kaynakları birimi aracılığı ile yürütmektedir. Aromsa bünyesinde çalışmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken özgeçmişinizi [email protected] mail adresine iletmeniz yeterlidir. Aynı zamanda staj başvurusu yapmak istiyorsanız bu mail adresi aracılığı ile yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları doğrudan firmanın insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet başvuru yaptığınız kadro ve birimde personel açığı oluşursa, kurum tarafından iş görüşmesi için davet edileceksiniz. İş görüşmesi sonrasında uygun görülen adaylar Aromsa bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedir.
AROMSA


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir