Gencallar Çalışma Saatleri 2022 | Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri

Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Samsun ilimizde küçük bir mağaza olarak hizmet vermeye başlayan Gencallar, günümüzde perakendecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Gencallar, sektörün önde gelen yerli ve yabancı markalarını tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir. Zengin ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunan Gencallar, büyük ilgi gören taksitli satış sistemi sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Peki Gencallar mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Gencallar şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Gencallar Açılış ve Kapanış Saati

Gencallar şubeleri her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Gencallar hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Gencallar çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Gencallar mağazaları sabahları saat 10:00’dan itibaren hizmet vermeye ve müşteri kabulüne başlamaktadır.

Gencallar Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Gencallar mağazaları akşam saat 22:00’de kapanmakta ve hizmet vermemektedir. Şubeler genellikle kapanış saatinden, yarım saat öncesinde müşteri girişine kapatılmaktadır.

Gencallar Hafta Sonu Açık Mı : Gencallar sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Gencallar Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Gencallar, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı ve diğer günleri açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Gencallar Mağazaları; Samsun, İzmit, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Dudullu, Bağcılar, Zeytinburnu, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Gebze, Adapazarı, İstanbul, Axis konumlarında şubeleri bulunmaktadır. Bu yazımızda Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

      Veli Danışma Merkezine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz      

      Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar      

      İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir