Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Bizim Toptan Market Açılış, Kapanış Saatleri?

Bizim Toptan Market, 2001 senesinde kurulmuş olan, Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir perakende satış mağazaları zinciridir. Bizim Toptan Market kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren ve 2018 yılı itibariyle çok sayıda ilimizde 260’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmış, ülkemizin en büyük perakende mağazalarından bir tanesidir.  Peki Bizim Toptan Mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Bizim Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2021

Bizim Toptan Market  sabah saat 09:00’da açılır ve akşam saat 21:00‘e kadar hizmet verir. Mağazalar Pazar günlerinde ise saat 10:00‘da açılır ve 19:00‘da kapanır. Bizim Toptan Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamında yer almaktadır.

Bizim Toptan Market Saat Kaçta Açılıyor : Bizim Market sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Bizim Toptan Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Bizim Market yazın akşam saat 21:00’e kadar hizmet vermektedir. Ancak Pazar günleri daha erken yani saat 19:00’da kapanır.

Bizim Toptan Market Hafta Sonu Açık Mı :Bizim Market hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Bizim Toptan Market Bayramda Açık Mı : Bizim Toptan Market mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü öğleden sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Diğer günlerinde ise standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet verir. Arefe gününde ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde ise Bizim Market açıktır.

Bu yazımızda Bizim Toptan Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir