CiviL Mağazaları Çalışma Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Civil Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul ilimizde 1996 yılında çocuklara özgü tekstil perakende satış mağazası olarak kurulmuştur. Civil Çocuk Dünyası mağazalarında annelerin ve 14 yaşına kadar olan çocukların tüm ihtiyaçları satılmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan Civil Çocuk Dünyası günümüzde çok sayıda mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Civil Çocuk Dünyası mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Civil Çocuk Dünyası çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Civil Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri 2021

Civil Çocuk Dünyası mağazaları hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Mağazalar sabah saat 10:00‘da açılırlar ve akşam saat 21:00‘de kapanırlar. Civil çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise aşağıda yer almaktadır.

Civil Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Civil mağazaları sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Civil Akşam Saat Kaçta Kadar Açık : Civil mağazaları akşam saat 21:00’e kadar hizmet vermeye devam etmektedirler.

Civil Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Civil çocuk giyim mağazaları sadece hafta içi değil aynı zamanda da Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Civil Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Civil çocuk giyim mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Bu yazımızda Civil Çocuk Dünyası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi bizlere iletebilir ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 123 1” üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar civil hakkında bilgisi olan yazsın bende civile gitmeyi düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir