Koçtaş İş İlanları Personel Alımı ve Güncel İş Başvurusu

Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı

Koçtaş Mağazaları Güncel İş İlanları

Sektörünün lider şirketlerinden olan Koçtaş gerektiği zaman Koçtaş İş İlanları ile eleman ve personeller almaktadır. Güncel ilanlar yayınlamakta olan Koçtaş başvuru yapacak adayların cv ileterek başvuru yapmalarını bekler. Koçtaş’a başvuru yapmak için adaylar iş başvurusu nasıl yapılır açıklayacağız.

Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş

1955 yılında inşaat malzemelerini toptan ve perakende temininde bulunan Koçtaş; büyük satışlar ile sektörde ilerlemiştir. Koçtaş online satış yapmanın yanı sıra, mağazalarından da satış yapmaktadır. Şirket Koç grubu çatısı altında bulunmaktadır. Beyaz eşya, Bahçe malzemeleri, ev gereçleri, Tekstil ürünleri, Seramik ve aydınlatma sistemleri gibi bir çok yapı ürünü satışını gerçekleştirmektedir.

Koçtaş İş İlanları ve İş Başvurusu

Mağazalarında bazı zamanlarda personel ihtiyacı oluşan Koçtaş Türkiye geneli mağazalarında çalıştırmak için iş ilanları yayınlamaktadır. Koçtaş için yapılan iş başvuruları işe alım süreci internet üzerinden vede fiziksel olarak mağazalarda bulunan insan kaynakları bölümünden yapılabilmektedir. En değerli kaynağımız insan gücümüzdür diyen Koçtaş’ın personellerinden istediği nitelikler; Yenilikçi, Müşteri dinleyen, Değişime açık, Gelişime açık ve Süreklilik gösterebiliyor olmalarıdır.

Koçtaş Çalışma Şartları

Koçtaş farklı departmanlarda farklı maaş politikası uygulamaktadır. Bazıları sabit maaşlı, bazı pozisyonlarda prim sistemi vardır. Personele aylık satış hedefini tutturmasında kazandığı ek kazanç prim uygulamasıdır. Kariyer ve eğitim imkanları sunan Koçtaş, personellerin kendilerini geliştirmesini istemektedir.

Koçtaş Müşteri Hizmetleri ve İletişim

Koçtaş Müşteri Hizmetleri  1 0 850 209 5050  2
Müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşebilmeniz mümkündür.
Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş
Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5
34788 Çekmeköy – İSTANBUL
Telefon: 0850 209 50 50
Fax: (216) 484 43 13

Koçtaş Çalışabileceğiniz Pozisyon ve İş İlanları

Koçtaş başvuru yapan adaylar arasında uygun yetkinliğe sahip olanlar tercih edilmektedir. Başvuru formu doldururken detaylı bilgi vermeniz mantıklı olacaktır.

 • Müşteri Danışmanı
 • Depo Elemanı
 • Kasiyer
 • Satış personeli
 • Nakliyeci
 • Şoför
 • Temizlik elemanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Mağaza Müdürü
 • Müşteri Temsilcisi
 • Montaj elemanı
 • Danışman

İş ilanları için mağazaya giderek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Her hangi bir pozisyonda çalışmak isteyen adaylar genel başvuru yaparak ön başvuruda bulunabilirler. Koçtaş Personel Alımı için İş Başvurusu.

Media Markt İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Migros İş İlanları 2022 – İş Başvurusu Formu

Migros Çalışma Saatleri 2022

Tekzen Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

 1. Temizlik işçisi alımı var mı varsa bana yardımcı olabilir misiniz acaba lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir