Darphane Genel Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu

Darphane Genel Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Darphane Genel Müdürlüğü İş İlanları ile 52 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 28 ocak 2022. İstanbul Darphane Genel Müdürlüğü’nde çalışmak isteyenler nihayet beklenen haber açıklandı. İstanbul Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde iş başvurusu yapmak isteyenler gerekli bilgileri inceleyerek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilirler.

Darphane Genel Müdürlüğü İş İlanları Nasıl Başvurulur?

– Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 24.01.2022 – 28.01.2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

– Online başvurular dışında şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

– Bu ilanlar süreli olup güncel ilanlar yayınlandıkça sitemiz üzerinden takip edilebilecektir. Güncel ilanlar aynı şekilde sitemizden yayınlanacaktır.

Darphane Genel Müdürlüğü İş İlanları Noter Kura İşlemleri

– İŞKUR tarafından bildirilen nihai listelerde olup belge teslimi ve kontrolü neticesinde başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilen adayların sayısının açık pozisyon sayısının 4 (dört) katından fazla olması durumunda kura işlemi gerçekleştirilecektir. Noter tarafından kura ile açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday belirlenecektir.

– Noter kura çekimi 23.02.2022 günü saat 14.00’de Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. COVID-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır.

– Kura çekimi tarihi ve yerinde değişiklik olması durumunda Genel Müdürlüğün https://www.darphane.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.

– Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://www.darphane.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanlar tebligat yerine geçecektir.

Darphane Genel Müdürlüğü Başvurusu Nereden Yapılır?

Darphane Genel Müdürlüğüne iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz yol İŞKUR’a kayıt olmak ve kurumun işkur üzerinden yapacağı alımları takip etmek şeklindedir. Başvurular ile kurumda görev alabilirsiniz. 

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Türkiye Petrolleri İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Orman Genel Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir