En İyi Dershane Fiyatları Tüm İller ve Özel Okullar 2023-2024

En İyi Dershane Fiyatları 2023-2024

2023-2024 En İyi Dershane Fiyatları Tüm İller 

Dershaneler, eğitimi destekleyen kurumlardır. Dershane fiyatları tüm iller ve özel okullar 2023 – 2024 dönemi, fiyatlar hakkında bilgi verir. Dershane fiyatları tüm iller ve özel okullar 2023 – 2024 dönemi, genel fiyat aralıkları hakkındaki bilgileri kişilere sunar. Bununla birlikte güncel dershane fiyatlarında, alınan indirimler de dahil edilmelidir. Burslu okuyan öğrenciler olduğu gibi, kardeş bursu kazanan öğrenciler de bulunur. Kardeş bursu, aynı dershanede okuyan kardeşlere sağlanan kardeş indirimi olarak tanımlanabilir. Bu ve buna benzer indirimler, dershane sektöründe fiyatların değişmesine yol açar. Dershane fiyatlarını araştıran ebeveynler, eğitim ve kaliteyi bir arada bulmak ister. Bunun yanında, bütçelerine uygun dershaneler de velilerin ilk tercihleri olacaktır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise kurs ve etüt fiyatlarını İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa Dershaneler de buna uygun olarak, çeşitli indirimleri reklamlar ile duyurur. Dershaneler aylık ne kadar? Hangi dershane daha iyi? En iyi dershaneler hangileri? Ücretsiz dershane var mıdır? gibi bir çok merak edilen sorunun cevabını yazımızda bulabileceksiniz. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Diyarbakır ve tüm illerdeki dershane ve ücretlerini araştırdık. Final, Uğur, Kültür Sakarya, Fatih, Fen Bilimleri sizde en iyi dershane fiyatlarını merak ediyorsanız detayları paylaştık.

2023 – 2024 Dershane Fiyatları

Güncel dershane fiyatları, her yıl değişiklik gösterir. Bu fiyatlar belirlenirken, belli kriterler göz önüne alınır. Bu şekilde daha sağlam kararalar verilebilir. Her eğitim döneminin başında, en iyi dershane fiyatları da kullanıcılara duyurulur. Bu şekilde, daha hızlı şekilde bilgi paylaşımı yapılır. Dileyen velilerin bilgi alma süreçleri de hızlandırılmış olur. Dershane fiyatları bazı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler, fiyatların değişiminde öncelik nedenidir. 2023 – 2024 dershane fiyatları, eğitim kurumlarına göre şu şekilde sıralanabilir:

Dershane kaç TL?

Dershane fiyatları ve En iyi Dershaneler

Dershane fiyatları aylık

 • Uğur Dershanesi Fiyatları: 7 Bin-10 Bin TL
 • Limit Dershane Fiyatları: 5.000 TL-10.000 TL
 • Final Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-10 Bin TL
 • Kültür Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-10 Bin TL
 • Körfez Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-9 Bin TL
 • Fatih Dershanesi Fiyatları: 8 Bin-15 Bin TL
 • Sınav Dershanesi 2021 Lise öğrencileri için kayıt ve yenileme ücretleri 10.000 TL ile 14.000 TL arasındadır.
 • Birey Dershaneleri Fiyatı: 5.000 TL-10.000 TL
 • Sakarya Eğitim Kurumları Fiyatları: 5.000 TL-10.000 TL
 • Çözüm Eğitim Kurumları Fiyatları: 8.000 TL-15.000 TL
 • Fen Bilimleri Dershanesi Fiyatları: 6.000 TL-10.000 TL
 • Olimpiyat Dershaneleri Fiyatları: 5.000 TL-7.000 TL
 • Özel Kavram Dershaneleri:5.000 TL-10.000 TL
 • Pegem Dershanesi: 6 Bin-10 Bin
 • Sevinç Dershanesi Fiyatı:7.000 TL-12.000 TL
 • Açı Dershanesi fiyatları: 7.000 TL-13.000 TL

2023 2024 dershane kayıtları ne zaman?

2023-2024 Dershaneler ne zaman başlıyor?

KPSS Dershane Fiyatları 2023-2024 ve Kurs Fiyatları

Her sınav için farklı bir kurs merkezi bulunur. LGS, TYT, AYT KPSS gibi. Bu kurs merkezleri, öğrencilerine en iyi şekilde eğitim sağlamayı amaçlar. KPSS kursları, memur olmak isteyen kişilerin başarılı olmak zorunda oldukları bir sınavdır. Bu sınavın içeriğinde, çeşitli soru tipleri bulunur. Bu soru tiplerini, başarıyla çözmek isteyen adaylar, kurs ve dershanelerden yardım alabilir. Bu şekilde kısa sürede, sınav için başarılır bir konuma gelir.  KPSS kurs fiyatları, dönem başında ortalama olarak verilir. Bazı durumlarda, sınav adaylarına indirim uygulanabilmektedir. Yeni dönem kayıt ve dershane ücretleri için kurs merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel KPSS dershane fiyatları şu şekilde özetlenebilir:

 • Pegem Dershanesi KPSS Ücreti: 2.500 TL ve 3.000 TL
 • Yediiklim Dershanesi fiyatı: 2.600TL ve 3.500 TL
 • Murat Eğitim Kurumları fiyatı: 2.500 TL ve 3.500 TL
 • Alfa Dershanesi: 2.500 TL ve 3.500 TL
 • Tasarı Eğitim Kurumları KPSS Fiyatları: 2.000 TL ve 3.500 TL
 • Yargı Akademi Dershanesi KPSS Fiyatı: 2.300 TL ile 3.000 TL

Butik Dershane Fiyatları İncelenmesi

Butik dershane türleri, en iyi destek eğitim merkezleri arasında yer alır. Normal bir kurs merkezine göre, öğrencilere daha fazla destek sunar. Bu desteğin sonucunda, öğrenciler sınavlarında daha başarılı olma imkanı elde eder. Az sayıda sınıf mevcuduna ek olarak, uzman eğitmenlerle desteklenmiş bir eğitim modeli bulunur. Bu şekilde daha kaliteli bir eğitim metodu takip edilmiş olur. Sağlanan öğrenci koçluğu sistemi de, kişilerin başarıya ulaşmaları için iyi bir şans olarak görülür. Butik dershaneler, tercihte bulunduğunuz kurumlara göre farklı fiyat aralıklarında olabilir. Net bilgi için, kurs merkezleri ile görüşme sağlamanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgileri, çeşitli kurs merkezlerinden edinebilirsiniz.  Butik dershane fiyatlarının incelenmesi, karşımıza şu tabloyu çıkarır:

 • 12. Sınıf fiyatları ve Mezun Grubu için: 25.000 TL-40.000 TL
 • 9-10-11. Sınıf: 20.000 TL-30.000 TL
 • 8. Sınıflar için: 15.000 TL-25.000 TL
 • 5-6-7. Sınıf: 10.000 TL-20.000 TL
 • 2-3-4. Sınıf: 9.000 TL-15.000 TL

TUS ve Dus Dershane ve Kurs Fiyatları

TUS, tıpta uzmanlık sınavının kısaltılmış halidir. Doktorluk alanında uzmanlık kazanmak isteyen kişiler, bu sınavda başarılı olarak meslek hayatlarına başlayabilir. TUS, eğitim hayatı boyunca görülen tüm konulardan sorumlu olunan zorlu bir sınavdır. Öğrenciler sınavda başarılı olmak için, birçok çalışma şeklini dener. Kendilerine en uygun çalışma türünü belirlemeye çalışır. Ayrıca bu dönemde çeşitli çalışmalarda bulunur. Kendilerine en uygun öğreticiler ile irtibata geçmeye çalışır. Bu zorlu dönemde dershane ve kurslar, sınava girecek öğrencilerin yanında yer alır. DUS, dişte uzmanlık sınavı ve TUS sınavlarında uzman kadroları ile öğrencilerin yanında yer alır. TUS dershane kurs ve fiyatları, 15 bin ile 30 bin TL arasında değişiklik gösterir. Yeni dönem kayıt ücretlerinde, bazı durumlarda indirim de uygulanabilmektedir. Sağlanan destek eğitimleri ve kitap ücretleri bu ücret kapsamının dışında tutulmalıdır. Bu paketin dışında, sadece bu eğitimler için yaklaşık 5 bin TL ödeme yapmanız gerekir. En detaylı bilgilere, TUS dershane ve kurslarından ulaşmak mümkündür. Yılın her günü, kurslardan bilgi ve destek alabilirsiniz. Dişte Uzmanlık Sınavı (DUS) için, DUS dershane fiyatları 15.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. DUS ve TUS eğitim paketleri bölgelere göre de değişiklik oluşabilmektedir.

En İyi Dershane Fiyatları Ödemesi

Dershane ve kurs ödemeleri farklı şekillerde yapılabilir. Bu durum kişilerin tercihlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Yüksek meblağlar içeren dershane fiyatları, genelde taksit yöntemi ile ödenmektedir. Dershaneler farklı ödeme imkanları ile kolay ödeme seçenekleri sunar. Bu ödeme seçenekleri, dönem içine de yayılabilir. Bu şekilde ödeme şekillerinde daha fazla kolaylık olur. Dershanelere tek dönemlik ödeme yapılabilir. Bu durumda, dönem ücreti tek seferde ödenmiş olur. Dershanelere aylık ya da yıllık olarak da ödeme yapılabilmektedir. Bu ödeme şekline, kayıt esnasında karar verilmektedir. Dershane fiyatları ödemesi, kurslara göre de değişiklik göstermektedir. Peşinat yükseldikçe, kurslar size daha fazla taksit yapma imkanı sunacaktır. Aylık taksitlendirme, ödemelerini daha rahat şekillerde yapmanızı sağlar. Her eğitim kurumu, bu konuda farklı bir politikaya sahiptir.

Güncel Etüt Merkezi Ücretleri

Öğrencilerin boş zamanlarını ders çalışarak geçirmek için tercih ettiği yerlere Etüt merkezleri denir. Liseler için etüt merkezi fiyatları 2 bin TL ile 10 bin TL, ilkokul, ortaokul için 1.500 TL ve 4.500 TL arasında değişebilmektedir.

Dershanelerin Eğitim Şartları-En İyi Dershane Fiyatları 

Tüm dershaneler, eğitim politikalarına uygun olarak farklı eğitim sistemleri uygular. Bu açıdan incelendiğinde özellikle velilerin eğitim şartlarını önceden merak ettiği görülür. Ödeme planı ya da ücretten daha ziyade, öğrencilere verilen değere ve eğitim sistemine bakılmalıdır. Aksi takdirde, öğrencilerin aldıkları eğitimler, sınavlarda başarılı olmaları için yetmeyecektir. YKS, KPSS gibi birçok sınav, öğrencilerin ümitle girdikleri sınavlardır. Aileler de yüksek ücretler ödeyerek, çocuklarının en iyi eğitimi almasını sağlar. Ancak bu durumda, dershanelerin eğitim şartları da göz önünde bulundurulmalıdır. Kursların şubeleri arasında bile bariz farklar görülebilir. Bu açıdan en iyi dershane tanımlaması yapmak da uygun olmayacaktır. Daha çok şube odaklı tanıtımlar incelenmelidir.

Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Dershane Fiyatları

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da ebeveynler dershane fiyatlarını merak etmektedir. 2021 yılı fiyatları, diğer yıllara nazaran daha yükseldiği görülür. Üniversitelerin anahtarı olarak görülen dershaneler, her gencin ömründe bir kez olsun gittiği kurumlardır. Farklı eğitim sistemleri ve sürekli gelişen eğitim metodları, dershanelerin geleceği ile ilgili bilgileri bizimle paylaşır. Yeni eğitim öğretim döneminde dershane fiyatları, en güncel şekilde kurslardan edinilebilir.

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 • Öğretmen Kadrosunun Kalitesi
 • Eğitim Merkezinin Kurumsal Olması!
 • Kaliteli Rehberlik Hizmeti ve Danışmanlık
 • Anlaşmalı Yayınevleri ve Ek Kaynak Desteği
 • Öğrenci-Öğretmen-Aile Üçlüsü İşbirliği!
 • Eğitim Kurumunun Fiziki Koşulları

Kreş Ücretleri ve Anaokul Ücretleri 2023-2024

Özel Okul Fiyatları 2023-2024

Özel Üniversite Fiyatları Ne Kadar?

Üniversite Taban Puanları ve Sıralamaları 2021


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir