Evde Çağrı Merkezi Kurmak - En Kazançlı İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Kurarak Para Kazanma Yolları

Pandemi süreciyle evde çalışmanın oldukça popüler olduğu günümüzde evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler, işe gidemeyenler yada home office çalışmayı benimseyerek hareket etmek isteyenler  için kendi evinde çağrı merkezi kurmak oldukça cazip bir iş fikridir. Bu kariyer fikirleri sıralamasına giren evde çağrı merkezi kurma işinin, en güzel tarafı sizi yoracak bir sermaye gerektirmeyen sermayesiz işler arasında yer alır. Evde iş yaparak para kazanmak fikrini araştıranlar için çağrı merkezinde çalışmak iş fırsatları arasında ilk akla gelenlerdendir. Günümüz dünyasında insanlar dışarıda iş aramak yerine evde iş arıyorlar. —– TÜM EK İŞ İLANLARI BURADA ———

Home Office çağrı merkezi ne demek?
Home office
, freelance farklı adıyla evden çalışma pandemi süreci ve teknoloji gelişmesiyle pek çok kişinin gündemi haline geldi. Çağrı merkezleri de bu ihtiyaçlara uyum sağlayabilmek için evden çağrı merkezi çalışanları ile işgücünü güncellemiş olmaktadır. Çağrı merkezi projeleri arasında yer almaktadır.
Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Nasıl Kurulur

Evde çalışmanın kolaylığını bilen ve dışarıda çalışarak kaybedilen para ve zamanın kendi cebinde kalmasını isteyen herkes evde yapılacak iş fikirleri aramaktadır. Home office çalışan kişilerin sayısı oldukça fazla ve her geçen gün artmaya devam ediyor. evde çağrı merkezi nasıl açılır? 

 1. Evinizde sessiz bir ortam hazırlayın ve çağrı merkezi ofis mobilyaları ile çalışma odası şeklinde tasarlayın. Kendi eviniz kendi odanız istediniz tarzda dekorasyon yapabilirsiniz. Burda patron sizsiniz. Ofis işleri için uygun olacak şekilde düzenlemeniz faydalı olacaktır. Müşterileriniz ziyaret etmek istediğinde ortamın uygun olması avantaj olacaktır.
 2. Sanal çağrı merkezi için gerekli olan bilgisayar, çoklu telefon hatları, kulaklık vs. gerekli tüm eşyaları hazırlayın.
 3. Kurulum için sanal çağrı merkezi yazılımı gerekmektedir. Sesi netleştirmesi için yazılım yüklemelisiniz. En temel çağrı merkezi bilgisayar programları yazılımları gereklidir. Çağrı merkezi crm programı gibi.
 4. Başlangıç olarak üç müşteriyle başlayabilirsiniz. Üç telefon hattı, farklı müşteriler için farklı telefon numaraları önerilmektedir. Her müşteri için, etiketlenmiş telefon şeklinde hazırlayın.
 5. Mutlaka bir iş planınız hazırda olsun. Hazırlanmış bir iş planı her işletme için geçerlidir. Çeşitli ve farklı şekillerde online ödeme, nakit, kredi kartı o kadar avantaj kazanırsınız . Ödeme kolaylığı sunabilirsiniz.
  Adana’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

Çağrı Merkezi Çalışanlarının Evden Çalışmasının  Önemli Avantajları

 • Esnekliği Arttırmak
 • Maliyet Tasarrufu Sağlamak
 • Müşterilerinize 7/24 Destek Sağlayabilmek
 • Yetenek Havuzunuzu Genişletin
 • Şirketinizin Olanaklarını Arttırın
 • Çalışanlarınızı Motivasyonunu Artırın
 • Dünyadan Erişilebilir Olun

Evden çalışan hesap temsilcileri işinizi genişletmenize imkan sağlar. Çalışma değişiklikleri yapabilirsiniz. Yoğun iş zamanlarında temsilci artırabilir ve normal yoğunlukta çalışan sayısını azaltabilirsiniz.

Maliyet anlamında da avantajları vardır. Telefonla pazarlama çağrı merkezi şirkete çok fazla zaman ve para tasarrufu kazandırmaktadır. Uzak çağrı merkezi çalışanları BT ekipmanı, bakım maliyetleri ve ofis maliyetlerin bakımından da tasarruf sağlanabilmektedir.

7/24 hizmet vermek bir avantajdır. Ev ofisi personeli her yerde ve farklı saat dilimlerinde çalışma imkanına sahiptir. Çağrı merkezi çalışanlarının evden çalışma sürelerini yönetebilirsiniz.

Evde Çağrı Merkezinde Hangi Hizmetler Verilir?

Çağrı merkezi işletmesi, hizmet veren sektörlerdeki değerli işlerden biridir.
Finans merkezinde çalışan çağrı merkezi personeli, müşterilerin finansal ürünleri ve banka politikalarıyla alakalı soruları cevaplamalarına katkıda bulunabilmektedir.

Sağlık merkezleri ekibinde yer alan, çağrı merkezi personeli, sigorta başvuru sürecine yardımcı  ve hastaları konuyla ilgili detaylı bilgilendirmektedir.

Satış şirketinde çalışan çağrı merkezi personel, satılan ürünle alakalı çağrıları cevaplayarak, şikayetleri değerlendirir, ödeme konularıyla ilgili bilgilendirir.

Evde Çağrı Merkezi Ne Kadar Kazandırır

Çağrı merkezini evden çalışmaya çağıran kişilerin maaş, maaş + sigorta primi veya sadece sigorta primi ödemeleri gerekmektedir. Sabit bir maaş yöntemi, işverenin vardiya sistemine bağlı kalabilir ve asgari maaş alabilirsiniz.

İletişiminiz üst düzeyde ve  güven telkin ederek ikna kabiliyeti sunabiliyorsanız, premium yani üst derceden fiyatlandırma ile gelir elde edebilirsiniz. Elde edilen gelir personelin performansına göre farklılık gösterebilir. Toplam yapılan telefon görüşmesinin yarısı satışa çevirilirse bu satışdan komisyon elde edilebilir, geliriniz artırabilirsiniz.

Evde Çağrı Merkezi İçin Neler Gerekir?

Evde çağrı merkezi bazı şartlardan en önemlisi öncelikle evde uygun bir ortam sağlayabilmenizdir. İnternet alt yapısı size fiber hızlı internet sağlayabilmelidir. Bilgisayar ve telefon hattı, telefon ve telefon görüşmeleri için kullanılacak bir mikrofonlu kulaklık.

Hizmet Alacak Kişileri Nereden Bulurum

Çağrı merkezi hizmeti alacak kişileri bulma yorucu ve zaman isteyen süreçtir. Bu aşamada önceliğiniz kâr, para kazanma değil, marka veya ürünü tanıtmaktır. İnternet kullanarak insanlara kendinizi tanıtmaktır. Önceliğiniz tanıtım olmalıdır. Sonrasında ilişki yönetimi gereklidir, hizmetinizin faydalı veya avantajlı olduğunu tanıtımlarınıza ekleyebilirsiniz. Diğer tüm evde ek iş fikirleri ve ilanlarıyla ilgili yazılarımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi Evde Ek İş 

İtalyanca Tercüman İş İlanları

Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar

İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

En Çok Kazandıran Youtube İçerikleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir