Lise Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Lise Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Lise Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları

Lise öğrencileri için para kazanma yolları internetin yaygınlaşmasıyla birlikte çeşitlendi ve daha fazla genç artık lisede kariyerinin ilk adımlarını attı. Evde para kazanma yolları nelerdir?

Lise Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları dersek şüphesiz aklınıza birçok konu gelir. Video oyunları, web ve grafik tasarım işleri ve daha birçok şey! İnternetin yaygınlaşması iş imkanlarını da arttırdı ve birçok genç daha ilk mesleki deneyimlerini lisede keşfetmeye başladı.

Bir öğrenci nasıl para kazanır?

Çoğu genç için, COVID-19 salgını yarı zamanlı iş planlarına bir anahtar attı. Neyse ki, hala okulda olmanız, uzaktan çalışamayacağınız anlamına gelmez ve gençler için çevrimiçi işler artık her zamankinden daha yaygın. Gençler için işe yarayacak birçok farklı çevrimiçi iş var, ancak özellikle bir öğrencinin programı için en esnek olanları ve giriş engeli en düşük olanları aradık.

Lise öğrencileri için para kazanma yolları arasında: Çevrimiçi Ders

En iyi olduğunuz konuyu veya konuları seçin ve FaceTime veya Zoom’da ders vermeye başlayın. Çevrenizdekilere bunu teklif edin. Mahallenizde el ilanları yayınlayabilir, ebeveynlerinizden haberi diğer ebeveynlere yaymalarını isteyebilir veya hizmetlerinizi Facebook’ta yayınlayabilirsiniz. Liseliler için ek işler arasında bu son derece yaygındır.

Belirli bir okul konusuna ders vermek istemiyorsanız, İngilizce öğretmeni olarak da çalışabilirsiniz. NiceTalk (16+) gibi uygulamalar, konuşma yoluyla İngilizce öğrenmeye çalışan insanlarla görüntülü sohbet etmen için sana para ödüyor. İstediğiniz zaman giriş yapabilir ve öğrenci isteklerini kabul edebilirsiniz. Watsons İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Transkripsiyon Hizmetleri

Hızlı bir yazıcıysanız, ses dosyalarını metne çevirerek kolayca biraz para kazanabilirsiniz. Yabancı dil konuşanlarınız için, çevirmenler için daha yüksek ücretli deşifre işleri de vardır.

Rev, serbest çalışan transkripsiyon işleri için yasal bir web sitesidir. Yaş sınırlaması yoktur ve kopyalanan ses için dakikada bir dolar sabit bir ücret öderler. Ortalama konuşma hızı dakikada 100-130 kelime ve ortalama yazma hızı dakikada 40 kelimedir. Yani, bir dakikalık ses yazmak için yaklaşık 3 dakikanızı ayırırsanız, saatte yaklaşık 20 dolar kazanırsınız.

Diğer Öğrenci İşleri

YouTube ve Instagram 18 yaşından küçükler için uygun değil. Ancak grafik ve web tasarımı gibi işler için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Liseliler için para kazanma yolları arasında sosyal medya işleri de var.

Forex Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Evde Ek İş

Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri

Evde Ceviz Kırma ve Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Takı Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Maske Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları

Evde Çiçek Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Mum Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Çorap Paketleme İşi Evde Ek İş 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir