Getir Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 – Getir Açılış kapanış saatleri?

Getir Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan tedbirler doğrultusunda kademeli normalleşme sürecine geçildi. Bu dönemde ise Getir çalışma saatleri merak edilmektedir. Getir, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, Getir  saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? En çok merak edilen kurumlar arasında Getir yer alıyor. Bu yazımızda Getir açılış saati, Getir açılış kapanış saatleri ile ilgili bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte Getir ile ilgili detaylar…

Getir Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Getir Kaçta Açılıyor : Getir çalışma saati 7/24 hizmet vermektedir.
Getir Kaçta Kapanıyor : Getir 7/24 hizmet vermektedir.
Getir Öğlen Arası Ne Zaman : Getir 7/24 hizmet vermektedir.
Getir Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : 7/24 hizmet vermektedir. Getirin sipariş saati sadece sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı zamanlarda değişebilmektedir.

Ancak çalışma saatleri Covid-19 vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Banabi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Sağlık Ocağı (Aile hekimliği) Çalışma Saatleri 2021

 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir