Sephora İş İlanları, İş Başvurusu, Çalışan Maaşları 2022

Sephora Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sephora, kişisel bakım ve güzellik ürünleri satan çok uluslu bir Fransız perakendecisidir. Bünyesinde yaklaşık olarak 3.000 markaya sahip olan Sephora, müşterilerine kozmetik, cilt bakımı, vücut, koku, tırnak rengi, güzellik aletleri, vücut losyonları ve saç bakımı gibi güzellik ürünleri sunmaktadır. Sephora insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, iş imkanları gibi iş başvurusu detaylarını ve çalışanların maaş bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz.

Sephora Çalışanların Maaşları 2022

Sephora mağazalarında çalışan personellerin maaş detayları bu sektörde çalışmak isteyen bir çok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almakta. Yurtiçi ve yurtdışı şubelerinde farklılık göstersede ülkemizde alt seviye personeller asgari ücret+prim sistemi üzerinden maaş almaktalar. Çalışanlara yapmış oldukları satış yüzdesi üzerinden prim verilmekte. Yönetici kadrosunda görev yapan personellerin maaşları ise 5.000 ile 15.000 tl arasında değişmektedir. Aynı zamanda ek iş olarak evden satış temsilciliği yapabilir 2 Bin – 5 Bin TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Sephora Güncel İş İlanları 2022

Sephora tarafından yayımlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında en fazla aranılan kadro ve pozisyonlar; personel alımı, eleman alımı, satış danışmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, insan kaynakları uzmanı, güzellik uzmanı, satış temsilcileri, kasiyer, mağaza sorumlusu, mağaza müdür ve yardımcıları, makyaj uzmanları, makyözler, cilt bakım uzmanı gibi lise, önlisans ve lisans eğitim düzeyinde kişilerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda birim bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl ve nereden yapılmaktadır.

Sephora İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Sephora yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok sayıda mağazaya sahiptir, bu nedenle personel ihtiyaçlarını kendi kariyer sitesi aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile kariyer sitesine ulaşabilir açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz cv’niz aracılığı ile başvurunuzu yapabiliceğiniz gibi size uygun iş ilanına online başvuru yapabilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı özgeçmişinizi detaylı olarak inceledikten sonra iletişim numaranızdan size ulaşacaklardır. Ayrıca yeterli düzeyde ingilizce bilgisine sahip kişiler yurt dışı şubelerinde görev alabilirler. Bu yazımızda sizlere Sephora iş başvurusu nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler verdik.

Sephora iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir