Çınar Koleji Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Çınar Koleji Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Çınar Koleji Bursluluk Sınavı 

Çınar Koleji bursluluk sınavı başvurusu nasıl yapılır, nereden başvuru yapılır, başvuru şartları nelerdir, Çınar Koleji hakkında bilgi. Çınar Koleji Veysel Kafalı tarafından 1995 yılında İstanbul – Bağcılarda açılmıştır. Bağcılar ilçesinde açılan ilk özel okuldur. Okulun anlayışı ‘Eğitim Sevgiyle Başlar’ sloganıdır. Kısa sürede hızla büyüyen okul 2001 yılına geldiğine bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve fen lisesi barındırmış ve Başakşehir’e taşınarak kampüste eğitim vermeye devam etmiştir. 2011 yılına geldiğinde Büyükçekmece’de 32 bin metrekarelik ikinci bir kampüs açarak daha da büyümüştür. Daha sonra 2013 – 2014 senelerinde birisi 6 metrekarelik kapalı ve 3 metrekarelik açık alanı olan Çekmeköy Kampüsü diğeri de 6 bin metrekarelik Malatya Kampüsü olmak üzere iki adet yeni kampüs ile devam etmiştir.

Çınar Koleji Bursluluk Sınavı Ne Zaman? 

Çınar Koleji bursluluk sınavı için ön başvuruları 25 Ocak 2022 tarihinde almaya başlamıştır. Sınava girmek isteyen öğrenciler bu tarihte online veya yüz yüze olarak başvuru yapabilirler. Sınava girebilecek olan öğrencilerin 4 – 5 – 6 – 7 ve 8. sınıf olması gerekmektedir. Daha küçük veya daha büyük öğrenciler bu sınava giremezler ve onlar için bursluluk sınavı bulunmamaktadır. Çınar Koleji bursluluk sınavı 2022 ne zaman? Çınar Koleji başvurular tamamlandıktan sonra burs kazanmak isteyen öğrenciler için hazırladığı bursluluk sınavını 3 Mart tarihinde gerçekleştirmektedir.

Çınar Koleji Bursluluk Sınavına Nasıl Girilir? 

Çınar Koleji için bursluluk sınavına girmek isteyen öğrenciler bu sınava girmek için kendilerine en yakın Çınar Koleji kampüsüne giderek başvuru yapabilirler. Eğer yakınlarında kampüs yoksa okulun kendi web sayfalarında yayınladığı online başvuru haberlerini ve ilanlarını takip ederek yayınlandıktan sonra kişisel bilgilerini doldurup online olarakta başvuru yapabilmektedirler. Bursluluk sınavına girmek isteyen öğrencilerin 4. sınıftan küçük ve 8. sınıftan büyük olmaması gerektiği şartını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Başvuru yaptıktan sonra kurumca belirlenen sınav tarihini beklemelisiniz. Çınar Koleji bursluluk sınavına nasıl girilir? Sınav günü geldikten sonra yanınızda kimliğinizi ve sınav giriş belgenizi bulundurarak sınava girebilirsiniz.

Koç Üniversitesi Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Sabancı Üniversitesi Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Çankaya Vakıf Üniversitesi Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Bilkent Üniversitesi Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?

Bilfen Koleji Bursluluk ve Kabul Sınavı Başvurusu

Atabek Koleji Bursluluk Sınavı Başvurusu Ne Zaman?


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir