İSPARK Çalışma Saatleri 2022 | Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

İSPARK, 2005 senesinde kurulmuş olan ve İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunmak amacıyla çalışmalar yapan bir kuruluştur. İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetip işletmektir. Peki İSPARK sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSPARK çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

İSPARK otoparklarında ve park yerlerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Çoğu noktada ilk 0-1 saat aralığı ücretsiz olsa da bazı noktalarda bu saat aralığında da ücret talep edilmektedir. İSPARK otoparklarında ve park yerlerinde ev sahiplerine yani o noktada ikamet eden kişiler için de çeşitli kolaylıklar sağlanmış durumda. Buradaki vatandaşlar İSPARK müdürlüklerine müracaat ederek akşam saat 18:00 ile sabah saat 09:00 saatleri arasında ücretsiz olarak araçlarını bu park yerlerine park edebilirler.

İSPARK Genel Müdürlüğü ise sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır.

İspark Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İspark Genel Müdürlüğü sabah saat 08:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır.

İspark Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İspark Genel Müdürlüğü akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

İspark Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İspark Genel Müdürlüğü sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmaz.

İspark Bayramda Açık Mı : İspark Genel Müdürlüğü; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15  Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır.

Bu yazımızda İSPARK çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 0216 635 00 99 üzerinden ulaşabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

  1. 30 gün (aylik abonelik) parası alıp 20 gün kullandirmakta zaten çok saçma hafta sonu arabamı park ediyoruz köşe kapmacami oynuyoruz belli deyil o arasokaklarda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.