Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu

Nakkaş Denizcilik; firmasının temelleri 1860 yılında atılmış olup, Mersin ilimizde yer almaktadır. Günümüzde uluslararası alanda faaliyetlerine devam etmekte olan firma, yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Yeni açılan merkezlerle birlikte artan iş gücü talebini karşılamak adına çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Nakkaş Denizcilik insan kaynakları iş ilanları, iş olanakları, iş başvurusu formu ve maaş detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Nakkaş Denizcilik Personel Maaşları 2021

Nakkaş Denizcilik bünyesinde çalışan personellerin maaş ve özlük hakları konusu oldukça merak edilmekte. Şirket politikası uyarınca maaşlar hizmet süresi ve firma bünyesindeki iş pozisyonuna göre farklılıklar göstermektedir. En alt birimde çalışan personeller asgari ücret seviyesinde ücret alırken en üst düzey çalışanların maaşları oldukça yüksektir. Ortalama alınan ücretler 3.000 – 10.000 TL seviyeleri arasında değişmektedir. Tabiki müdür ve müdür yardımcıları maaşları bu ücretlerden farklıdır.

Nakkaş Denizcilik Güncel İş İlanları 2021

Nakkaş Denizcilik ülkemizin bir çok bölgesinde faaliyet göstermektedir. İstanbul, Mersin, İskenderun, Bandırma, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerinde görevlendirmek amacıyla yayımlanan ve yayımlanması muhtemel iş ilanları arasında; Aşçı, aşçı yardımcısı, garson, komi, barmen, bulaşıkçı, çarkçı, römorkör, kaptan ve kaptan yardımcıları, makinacı, yağcı, kaynakçı, boyacı, elektrikçi, elektronikci, tesisatçı, miço, gemi adamı cüzdanı sahibi personeller gibi çok sayıda vasıflı, vasıfsız – bay bayan insanın başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar yer almakta. Aynı zamanda tersanelerdede çok sayıda eleman ihtiyacı bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Nakkaş Denizcilik İş Başvurusu 2021

Nakkaş Denizcilik personel alımlarını kendi insan kaynakları departmanı aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki vasıtasıyla firma ile iletişime geçebilir, uygun iş pozisyonları için başvuruda bulunabilirsiniz. Yurtiçi ve Yurtdışı faaliyetlerinde görev almak istiyorsanız CV’nizi mutlaka türkçe ve ingilizce olarak ayrı ayrı hazırlamayı unutmayınız. Bunun yanında firmanın yukarıda belirttiğimiz şehirlerdeki ofisleri aracılığı ile iş başvurusu yapabilir denizcilik sektöründe kendinize yeni bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Nakkaş Denizcilik iletişim için: Kosuyolu Mah. Ismail Pasa Sokak No:37, Kosuyolu 34718 Kadikoy, Istanbul – Adresini kullanabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

  1. İyi günler efendim. Makine mühendisiyim. 18 senelik deniz stajım var. Tanker,Kuru yük,Roro gemilerinde çalışdım. Hiç bir zaman kontraktımı yarıda bırakmadım.Saygılarla Nahid.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir