Adidas İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu 2022

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu

Adidas’da kariyer yapmak bir çok kişinin ilgisini çekiyor. Adidas, ayakkabı, giyim, ekipman, aksesuar ve hizmetlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında pazarlama ve satışıyla uğraşan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Dünyanın her yerinde mağazaları bulunan firma çok sayıda kişiye istihdam sağlamaktadır. Nike tarafından yakın zamanda yeni açılacak olan fabrika, mağaza ve şubeleri için çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacağını açıkladı. Adidas iş başvurusu yapmak için neler yapmak gerekir.

Adidas İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adidas iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı gibi konularda arama yapılmaktadır.  Dünyanın 1 numaralı spor malzemeleri ve ayakkabı üreticisi olan Adidas, 2022 de Türkiye’de mağazalarına personel alımını Adidas güncel iş ilanları ile duyurmaktadır. İnsan kaynaklarının açıkladığı verilere göre, İstanbul, Ankara ve İzmir büyük şehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye  geneli Adidas mağazalarına, satış danışmanı, depo elemanı, mağaza müdürü ve bilgi işlem uzmanı gibi bir çok pozisyonda alım yapılacaktır. Adidas eleman ilanları ve  başvurusu secretcv.com ile yapılabilmektedir. Adidas Part Time İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adidas 2022 yılında da iş başvuruları web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Adidas iş başvurusu linkine tıklayıp yaşadığınız ülkeyi seçerek açık pozisyonları görebilirsiniz. Kurumun pozisyon detaylarını görmek için tıkladığınızda nerede, hangi pozisyonlarda personel aradıkları bilgisine ulaşabiliyorsunuz.

adidas Şirketinde Kariyer ve İş Olanakları

  • Perakende sektöründe  1 yıl tecrübe
  • Lise ve üzeri mezuniyet
  • İletişim ve empati yeteneği güçlü
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Değişime ve yeniliğe açık
  • Yüksek motivasyonla çalışan
  • Spora ilgi duyan ve güncel spor olaylarını takip eden
  • Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Adidas Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Adidas iş ilanları konusunda en çok merak edilen detaylardan olan personel maaşlarıdır. Kariyerinizi belirleme ve iş arayışı içerisindeyseniz, konumuz sizi yakından ilgilendiriyor.

Adidas Çalışma Saatleri Adidas Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?

Adidas Satış Mağazaları sabah 10:00 ile 22:00 arası mesai yapmaktadır. Vardiya çalışma düzeninde, Adidas çalışanları haftalık  1 gün izin hakkı kullanabilmektedir. 1 Yıllık süresini dolduran elemanlarına 2 hafta yıllık izin kullandırırken, engelli ve part time çalışanlar için durum değişebilmektedir.

Adidas markası spor giyim ve ayakkabı sektörünün önemli markalarındandır. Mağazacılık sektöründe var olan kişilerin ilk tercihlerinden sayılmaktadır. Kurumsal firma yapısı ve personel dostu çalışma şartları bunun önemli sebeplerindendir.

Adidas Personel Maaşları

Adidas mağazalarında yeni işe başlayan çalışanı için asgari ücretin %10 – %20 fazlası ücretle iş çalışılmaktadır. Elbette burada da prim sistemi uygulaması ile satış mağazalarında, performansa paralel olarak ücret iyileştirmeleri verilebilmektedir.

Adidas İş Başvurusu Formuna Nereden Ulaşabilirim?

En yakın Adidas şubesinden başvurabileceğiniz gibi internet üzerinden de form doldurmak mümkündür. Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com ve iskur üzerinden de yapılabilmektedir. Adidas insan kaynakları, başvuru formlarını incelemektedir. 10 gün içerisinde başvurularla iletişime geçerek,  insan kaynakları ofislerine davet etmektedirler.  Adidas iş başvurusu için kariyer sitelerini takip edebilirsiniz.

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Media Markt İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

YouTube’dan Nasıl Para Kazanılır?


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir