İzmir Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir ülkemizin ege bölgesinde yer almakta olup, Türkiye’nin en çok göç alan şehirlerinden bir tanesi konumundadır. Bu bağlamda belediyecilik faaliyetleri büyük önem kazanmakla birlikte her yıl çok sayıda kadrolu, sözleşmeli ve geçici (sezonluk) personel ve işçi alımları gerçekleştirilmektedir. Peki Belediyesi ne zaman alım yapacak, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi yeni yılla birlikte merkez birimleri ve taşra kadrolarına çok sayıda alım yapacağını duyurmuştu. Alımı yapılması planlanan kadro ve pozisyonlar henüz netleşmedi. Fakat geçmiş yıllarda yapılan personel alımları göz önüne alındığında hangi branşlarda eleman ve işçi alımı yapılacağını aşağıda sizler için sıraladık.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sekreter, büro personeli, memur, beden işçisi, mimar, itfaiye memuru,  sözleşmeli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, mühendis, geçici (sezonluk) personeller, eski hükümlü personel, gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar ilk olarak belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir, aynı zamanda www.basvuruadresi.net sitemizdende alımları takip edebilirsiniz. Personel alımları belediyenin resmi internet sitesinden duyurulmaktadır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Ayrıca geçici ve sezonluk personel ve işçi alımları işkur üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle belediyenin bulunduğu bölgedeki işkur’a kayıt yaptırarak, daha kısa bir sürede iş imkanı yakalayabilirsiniz. İş başvurusunda başarılar dileriz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ford Otosan İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Turizm Otel Personel Maaşları 2022-2023


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir