Nike iş başvurusu, İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Nike‘ta kariyer yapmak ilginizi çekiyor mu? Nike, ayakkabı, giyim, ekipman, aksesuar ve hizmetlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında pazarlama ve satışıyla uğraşan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Dünyanın her yerinde mağazaları bulunan firma çok sayıda kişiye istihdam sağlamaktadır. Nike tarafından yakın zamanda yeni açılacak olan fabrika, mağaza ve şubeleri için çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacağını açıklandı. Nike iş başvurusu yapmak için neler yapmak gerekir. Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Nike Personel ve Eleman Alımı 2022

Kalitesi, hizmeti ve fiyatı ile dünyanın bir çok yerinde tercih edilen ünlü spor markası Nike, yeni takım arkadaşları arıyor. Hali hazırda dünya çapında 70 binden fazla çalışanı olan bir firmada çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer sizde spor ile ilgili bir firmada çalışmak ve kariyerinizi spor alanında yapmak istiyorsanız, yayımlanmış iş ilanlarından birisi tam size göre olabilir. Nike açık pozisyonlara başvuru yapabilmek ve Nike iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.
Adidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Nike Güncel İş İlanları 2022

Nike insan kaynakları ve kariyer sayfası tarafından yayımlanmış güncel iş ilanları arasında; mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış sorumlusu, sevkiyat personeli, depo elemanı, part time ve full time mağaza personeli, yazılım uzmanı, takım lideri, sözleşmeli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almakta. Nike personel alımlarını ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından yapmakta. Ayrıca yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip adaylar firmanın yurt dışı birimlerine iş başvurusu yapabilir ve dünyanın farklı yerlerinde çalışma imkanı elde edebilirler.

Nike İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Nike, iş ilanlarını internet ortamı ile adaylarla paylaşmaktadır. Sizde istediğiniz alandaki iş ilanlarını kariyer sayfası aracılığı ile görebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Gerekli açıklamalar, başvuru şartları ve sorumluluklar açılan sayfada karşınıza çıkacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru linki aracılığı ile nike firması tarafından yayımlanmış dünyanın her yerinden iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Nike bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir.

Nike Güncel iş İlanları ve İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN!

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir