Penti Personel Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Penti; ev giyimi, iç giyim, çorap ve aksesuar alanlarında faaliyet göstermekte olan ülkemizin önemli firmalarından bir tanesi konumundadır. 1950 yılında iki girişimci kardeş tarafından kurulmuş olan firma, 1984 yılında pazardaki konumunu sağlamlaştırmak adına Penti adını almıştır. Günümüzde 60 ilde 300’den fazla, yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hali hazırda mevcut mağaza ve üretim tesislerinde binlerce kişi çalışmaktadır. Penti bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Penti tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvurusu formu gibi detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Penti Personel Alımı ve Eleman Alımı 2022

Penti tarafından son yıllarda yapılan yatırımlar hız kesmeden devam etmekte. Yeni açılan bir çok mağaza ve tesis ile hizmet, üretim kalitesinin artırılması hedeflenmekte. Firma tarafından yapılan açıklamada yeni yılla birlikte personel alımı ve eleman alımı yapılacağı belirtildi. Aşağıda vermiş olduğumuz iş ilanlarına çok sayıda yeni personeller alınacak olup başvuruları kaçırmamanızı öneriyoruz.
Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Penti Part Time, Full Time İş İlanları 2022

Penti firmasının yurtiçi ve yurtdışı birçok yerde mağaza, üretim tesisi ve fabrika bulunmaktadır. Penti tarafından alımı yapılması planlanan kadro ve pozisyonlar arasında; mağaza sorumlusu, satış danışmanı, mağaza müdürü, part time ve full time personeller, satış danışmanı, bakım teknikeri, vasıflı ve vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, mağaza müdür yardımcısı, depo elemanı, planlama uzmanı, iç giyim prova mankeni, kasiyer, sistem uzmanı, şoför, müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Lc Waikiki İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

Penti İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Penti yukarıda yayımlanmış olan iş ilanlarına personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirmekte. Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz iş başvurusu sitesine giriş yaparak ” Bize Katıl ” bölümünden, firma tarafından yayımlanmış iş ilanlarına ve iş başvurusu formuna ulaşabilirsiniz. Başvurularınız Penti insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelendikten sonra başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesine davet edilmektedir. CV’nizi türkçe ve ingilizce olarak hazırlamanız bu süreçte oldukça önemlidir. Diğer iş ilanlarımıza göz atmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Penti güncel iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları

Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir