Gloria Jean’s Çalışma ve Mesai Saatleri 2022 | Açılış Kapanış Saatleri

Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürekli gelişip büyüyen Gloria Jean’s 1979 yılından bugüne dünya üzerinde yaklaşık 50 ülkede 1200’den fazla şubesinde hizmet vermekte ve bu hizmeti tüm kahve severlerle paylaşmaktadır. Gloria Jean’s kültürel ve zengin bir miras olan çalışkan Avustralya ahlakı üzerine inşa edilmiştir. Peki Gloria Jean’s mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Gloria Jean’s çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gloria Jeans Çalışma Saatleri ve Çalışma Günleri 2022

Gloria Jean’s mağazaları genel itibariyle sabah saat 08:00’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Gloria Jean’s, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Gloria Jean’s  Saat Kaçta Açılıyor : Gloria Jean’s mağazaları genellikle saat 08:00’da açılsa da, mağazaların açılış saati farklılık gösterebilmektedir.

Gloria Jean’s Saat Kaçta Kapanıyor : Gloria Jean’s mağazaları genel itibariyle 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı işlek yerlerde bu kapanış saati gece 02:00’yi bulabilmektedir.

Gloria Jean’s Hafta Sonu Açık Mı : Gloria Jean’s hafta sonu da yine aynı hafta içi olduğu gibi, mesai saatleri içinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Gloria Jean’s Bayramda Açık Mı : Gloria Jean’s, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Gloria Jean’s Gece Açık Mı : Bazı şubeler 24 saat açık, sabaha kadar açık durumda tutulmaktadır. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz. Hangi mağazanın saat kaçta açıldığını veya kaçta kapandığını öğrenmek için BURADAN Gloria Jeans resmi internet adresi üzerinde yer alan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde ilgili mağazanın açılış ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir